Hvězda Sherlocka Holmese ukázala dva svoje slavné spolubydlící

Seriál Sherlock Holmes má už několik let za hvězdu Brita Johnnyho Lee Millera. Ten má za sebou divoké mládí s hereckými kolegy, jako jsou hvězdy Jude Law a Ewan McGregor, což byli jeho spolubydlící. Oba dva poslední jmenované spojovala nedělní nominace na Zlaté glóby.

Co uvidíte ve středečním Sherlockovi Holmesovi?

V novém roce uvidíte i další epizody slavného detektiva, jenž operuje momentálně v New Yorku. Ani dr. Watson není tak bězný, jak jsme zvyklí. Role se totiž chopila žena, hollywoodská herečka Lucy Liu. Dr. Watsonová je daleko tvrdší a má na Sherlocka zkrátka dávat pozor.

Sherlocka Holmese čeká případ dvou mrtvých mužů. Poloha jejich těl neodpovídá tomu, že by se zabili navzájem, ale vše může být jinak…

Sledujte středeční Prima LOVE, kde uvidíte na Sherlocka Holmese: Jak prosté.

Slavní spolubydlící Johnnyho Lee Millera

Mít za spolubydlící herce Juda Law a Ewana McGregora by byl pro většinu splněný sen. Na první pohled, na ten druhý to muselo být v divokých devadesátých letech dost náročné. Z Ewana McGregora se stejně jako z Johnny Lee Millera v roce 1998 stala filmová hvězda díky fenoménu Trainspotting. Jude Law na své velké role, které ho proslavily (Gattaca, Talentovaný pan Rippley, nebo Nepřítel před branami), čekat také dlouho nemusel.

Johnny Lee Miller na svém Instagramu postoval fotku Juda Law a Ewana McGregora vyfocenou o pár let později pro lifestylový časopis. V popisku se svěřil s tím, že tito dva muži byli jeho spolubydlící v pulzujícím Londýně. A oba dva byli ještě tuto neděli nominováni na Zlaté glóby. Jude Law za své fenomenální ztvárnění papeže v sérii Mladý papež, zatímco Ewan McGregor byl nominovaný za minisérii Fargo.

Ani jeden z nich, bohužel, cenu nezískal. Johnny Lee Miller ještě vtipně upozornil na to, že v době jejich spolubydlení jejich koupelna takto rozhodně nevypadala!

Sledujte Sherlocka Holmese: Jak prosté na Prima LOVE každou středu ve 20.15!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 6. 6. 2023

Díky společenským událostem nebo skupinovým aktivitám byste se mohli dostat do kontaktu s mnoha lidmi, Berani, a to jak s blízkými přáteli, tak s náhodnými známými. Do vašeho života může vstoupit nová osoba, která pro vás bude mít zásadní význam. Mohou se objevit záležitosti, které vás silně ovlivňují, a vy pravděpodobně nebudete váhat s vyjádřením svých názorů. To je v pořádku, protože budete taktní a ostatní ocení vaši upřímnost.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.