Seriály a filmy

7. listopadu 2013 17:25

Markéta Zídková

Ivo Šmoldas propaguje lenošení. A trpí sebelítostí

Nerad odpovídá na otázky, přesto přišel do Show Jana Krause. Poslechněte si rozhovor s publicistou Ivo Šmoldasem. Na obrazovce Primy si ho pak nenechte ujít v pátek ve 22.10.

Ivo Šmoldas byl původní profesí nakladatelský redaktor, nyní moderuje a překládá. „Do showbyznysu jsem byl zavlečen Halinou Pawlowskou, té se totiž nedá odolat, protože má sílu," vzpomínál Ivo Šmoldas s tím, že mu jednou zavolali z produkce, aby šel jako host do jejího pořadu.

"Domníval jsem se, že jsem náhrada za nějakého hosta, který zemřel, tak jsem si řekl, že nebudu zaskakovat za mrtvolu, a nepřišel jsem. Až později mi zavolali, abych přišel znovu a začali správně - honorářem. To jsem při své lakotnosti nemohl odmítnout," vyprávěl Ivo Šmoldas Janu Krausovi.

Nám prozradil, jak lenoší, nepřekládá a jezdí na chalupu za svými kočkami. Poslechněte si rozhovor v úvodu tohoto článku.

Na koho dalšího se v Show Jana Krause můžete těšit. Pozvání přijala režisérka Karin Babinská a imitátor zvířat Jiří Hříbal.

Tady najdete malou ochutnávku:

Na obrazovce Primy si je nenechte ujít v pátek ve 22.10.

Více napoví fotky:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.