Jací muži se líbí nové České Miss Gabriele Frankové?

Do dalšího dílu Show Jana Krause přijali pozvání herec Miroslav Donutil, novinářka Sabina Slonková a Česká Miss 2014 Gabriela Franková. Jak se hereckému mistrovi hraje s jeho synem a jací muži se líbí nejkrásnější ženě Česka? Dozvíte se už teď z našich exkluzivních rozhovorů z natáčení!

Dvacetiletá Gabriela Franková prý s vítězstvím v České Miss vůbec nepočítala.

Pochází Brna, studuje v Praze a v Olomouci má přítele a modelingovou agenturu.

Prozradila nám například, které město má nejradši, že se jí novináři nejčastěji ptají na její prsa, a také to, jací muži se jí líbí.

Podívejte se už teď na náš rozhovor se sympatickou Miss! :)

Čím by chtěla být Gabriela za pár let a jaké k tomu má předpoklady, uvidíte a uslyšíte už dnes večer v Show Jana Krause.

Vyzpovídali jsme také Miroslava Donutila.

Proč odešel z Národního divadla, jak se mu v Brně hraje s jeho synem Martinem? A jaký je rozdíl mezi moderováním pořadu a hostování v něm?

Podívejte se na video:

Mnohem více o Miroslavu Donutilovi, Gabriele Frankové i novinářce Sabině Slonkové a poměrech v českých tištěných médiích se dozvíte už dnes večer ve 22.15 na Primě v Show Jana Krause.

A každou neděli od 13.25 reprízy těch nejlepších dílů Show Jana Krause.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.