Jak může vygradovat rodinné neštěstí, uvidíte ve snímku Sofiin případ

V neděli sledujte thriller, který ukáže, do jaké míry může eskalovat neštěstí a totální bolest. Ve 20.00 uvidíte na Prima LOVE film Sofiin případ.

Doug Howell a jeho manželka Sofie jsou oba policisté. Vychovávají Dougovu dceru Chloe, která právě slaví narozeniny. Sofie připravuje oslavu, chce jen, aby Doug vyzvedl v cukrárně dort. To se mu stává osudným, protože cukrárnu někdo přepadne a Douga i majitele zastřelí.

Tato strašná událost všechny hluboce zasáhne a Chloe, která trpí astmatem, má stále větší zdravotní problémy. Sofie chce po třech měsících smutku nastoupit do práce a žádá svého nadřízeného Sama, aby se směla vrátit. Práce jí pomůže překonat smutek.

Sam tedy souhlasí. Sofie nastoupí v utajení do počítačové firmy, která obchoduje s kyberměnou. Vlastní ji tři mladí majitelé, ale jednomu z nich, Ryanu Muirovi, se zdá, že tam není vše v pořádku.

Podezřívá účetního Noaha, že vyvádí peníze ven. Jeho kolega Ben Doughty se proto spojí s policií a ta posílá Sofii. Sofie ve firmě předstírá, že byla najata jako odbornice na vztahy mezi odděleními. Musí však kromě práce řešit ještě Chloin zdravotní stav. Chloe je na tom tak špatně, že léky již nepomáhají....

Sledujte nedělní snímek Sofiin případ na Prima LOVE už tuto sobotu ve 20.00!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 5. 2024

Tento den nemusí patřit k vašim oblíbeným, Berani. Možná si až příliš uvědomujete omezení, která vám přináší vaše hlavní zaměstnání. Pravděpodobně budete toužit po odpovídající odměně za svou práci. Tento den je vhodný k definování nových osobních a profesních cílů. Budou vás podporovat při plnění vašich povinností. A co takhle mezitím požádat o zvýšení platu?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.