Jak poznat Hranici strachu? Sledujte drsný thriller v neděli na Prima LOVE

Nejen v přírodě můžete poznat strach, který jste ještě nikdy nezažili. Podívejte se v neděli ve 20.15 na Prima LOVE na kanadský thriller Hranice strachu.

Co uvidíte v kanadském snímku Hranice strachu?

Reid je průvodcem na Aljašce. Když se v Los Angeles seznámí s dcerou bohatých majitelů klenotnictví, přeskočí mezi nimi jiskra. Dívka se ho rozhodne navštívit v divočině, musí však čelit nebezpečí nejen ze strany přírody, ale hlavně nebezpečného drogového dealera... Reid pracuje jako horský průvodce v aljašském národním parku. Vydá se do Los Angeles, aby pomohl svému příteli Carlosovi vybrat zásnubní prsten pro jeho přítelkyni. V klenotnictví mu padne do oka dcera bohatých majitelů Mia Martinová, a on ji pozve na rande. Mia souhlasí a rozhodne se Reidovi ukázat město. Velmi dobře se baví, přeskočí mezi nimi jiskra a domlouvají se na další schůzce. Jejich plány ovšem zhatí telefon. Reid se dozvídá, že v aljašském národním parku medvěd grizzly zabil místního muže Garyho a Reid se musí vrátit. Reid se domnívá, že muže nezabila samice bránící mláďata nebo hladový medvěd. Tohle ale udělal naštvaný medvěd, protože ho jen nezabil, roztrhal ho na kusy. Reid se domnívá, že medvěd je nebezpečný a ochránkyně parku a bývalá přítelkyně Pam bude potřebovat pomoc.

Odjezd na Aljašku se nevyplatil

Mia na Reida nemůže zapomenout a rozhodne se odjet do Alderu na Aljašku. Chce ho lépe poznat. Její matka to nechápe, Mia nedělá takové bláznivé věci. Varuje ji, aby se nezamilovala. Reid nežije jen v jiném státě, především žije v úplně jiném světě než ona. V Alderu mezitím řeší situaci s medvědem. Bylo by dobré, kdyby se jim ho podařilo najít co nejdříve, než přijedou návštěvníci. Reid nemá o Miině příjezdu ani tušení, a když ji spatří, má nelíčenou radost. Pam tak nadšená není, ale snaží se to nedat najevo.

Vše se zdá být zalité sluncem, ale v parku se pohybuje drogový dealer Izzy se svými spolupracovníky. Mia ho viděla, jak šel k místnímu záchranáři Adrianovi, a Izzymu se to nelíbí. Varuje ji, aby nestrkala nos do jeho věcí. Pam mezitím zastřelí medvěda, ale Reid pochybuje, že je to ten „jejich“ medvěd, který roztrhal Garyho. Není dost velký, aby napáchal takovou škodu. Chce vzorek chlupů na test DNA, ale Pam mu sděluje, že Gary už byl zpopelněn.

Sledujte film Hranice strachu na Prima LOVE ve 20.15 už tuto neděli.

Sdílejte článek
Štítky Prima Love

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 6. 2024

Berani, dnes vám v hlavě může bzučet. Najednou se vám bude zdát, že se na vás upírá pozornost. Jste na jevišti a vaše mozkové schopnosti jsou testovány. Zvládnete tuto výzvu? Ať už jste připraveni, nebo ne, je to tady. Nezapomeňte na důležitost individuality. Nebuďte další replikou šitou na míru. Buďte sami sebou a myslete za sebe.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.