Seriály a filmy

26. července 2018 10:53

Jak reagují herci na sexuální scény svých drahých poloviček?

Nikdo si neumí pořádně představit, jaké by to bylo, kdyby se jeho drahá polovička účastnila sexuálních scén s někým jiným. Hvězdy, které vám představíme jsou podobným situacím vystaveni pravidelně a mohou tomu jen přihlížet. Společně s miliony dalších diváků. Pojďme se na ně podívat!

Amelia Warner odmítla sledovat Padesát odstínů šedi

Manželka Jamieho Dornana, který si zahrál roli charismatického Christiana Greye, odmítla sledovat jeho největší filmovou roli. ‚‚Zkrátka se na to nechce dívat. Důvěřuje mi, chce mě podporovat v mé kariéře, ale tohle je zkrátka přehnaný tlak. Na jejím místě bych se zachoval úplně stejně. Je to její rozhodnutí. Může si představit, co se tam děje a to je až až,‘‘ nechal se slyšet herec pro US Magazine.

Channing Tatum a Jenna Dewan se na své sexuální scény dívali spolu

Tato dvojice se do sebe kdysi zamilovala během pikantní scény před kamerou. Když herci ještě tvořili pár, snažili se nevěnovat filmovým sexuálním scénám pozornost. Channing zmínil pro Redbook magazine, že takové scény naopak zpestřovaly i jejich intimní život: ‚‚Jenna je hrozně sexy, to byl jeden z důvodů, proč jsme spolu byli. Ona se na moje scény dívala taky a nějak jsme to zkrátka zvládli. Já zavíral oči jí a ona zas mně.‘‘

Pár se rád díval na své společné scény. ‚‚Je to hrozně zajímavé. Dívat se a najednou si uvědomit, že jde vlastně o náš první polibek. Když jsme dotočili, vrátili jsme se do LA a začali spolu hned žít.‘‘

Připomeňme, že rodinné idylce přišel konec a v dubnu letošního roku oznámili manželé rozvod.

Pro Blake Lively byl Deadpool ohromnou zkouškou

Herečka nebyla vůbec nadšena, když viděla svého muže Ryana Reynoldse ve žhavých scénách. ‚‚Byla to zkouška. Letěla jsem v letadle a kam jsem se nepodívala, tam byly sexuální scény s mým mužem. Všichni sledovali Deadpoola!‘‘ nechala se již s úsměvem slyšet v rozhovoru pro Jimmyho Fallona.

Keith Urban chce zachránit Nicole Kidman

Nicole Kidman si užila několik poměrně agresivních sexuálních scén s Alexanderem Skarsgårdem v seriálu Sedmilhářky. Když se jí novináři ptali na reakci muže, odpověděla: ‚‚Nikdo nechce vidět svou ženu se Skarsgårdem, to říkám jistě. Nikdo! Víte co, bylo to těžké. Chodila jsem domů v modřinách, zbitá, proto mi Keith psychicky hrozně pomohl.‘‘

Žena Pierce Brosnana to považuje za legální nevěru

Představitel filmového Bonda má za sebou sexuálních scén nespočet. A ke všemu s různými ženami! ‚Má žena tomu říká legální nevěra. Jednou mi řekla, že na jednom z večírků se jí zeptali, jak se k tomu staví. Ona si ale poradila. A právě proto jsem jen její!‘‘ nechal se slyšet Brosnan.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 2. 2024

Je těžké popřít sílu chemické reakce na jinou osobu. Dnes se pravděpodobně setkáte s někým, nebo jste možná právě potkali někoho, kdo na vás má silný vliv, Berani. Tuto osobu nemůžete dostat z hlavy. Není jasné, zda se jedná o jednorázový flirt, nebo o dlouhodobý románek. Ať už se ukáže, že jde o cokoli, jste nadšeni, že se cítíte tak vzrušení a živí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.