Jak se z ošklivého káčátka vyklubal sexy policajt. Připomeňte si Davida Matáska v Básnících už v sobotu

Na televizní obrazovce ho proslavila především role Kendyho ve filmech Dušana Kleina. Za tu dobu prošel David Matásek dlouhou hereckou cestu. Připomeňme si, jaké byly jeho začátky s filmem Jak básníkům chutná život. Dívejte se v sobotu ve 21.45 na Primě.

Sexy herců v drsných rolích není nikdy dost. Televize Prima má to štěstí, že pár opravdu pěkných hereckých policajtů v repertoáru má, k nim se David Matásek rozhodně řadí. Seriálová postava Michala Břízy mu svědčí.

David Matásek jako sexy policajt

Idolem dívčích srdcí se však David nestal hned, musel ušlapat pěknou řádku let, aby se vymanil z role mladého režiséra Kendyho. Jak se mu to povedlo? Za nás tedy na jedničku.

David Matásek ve filmu Jak básníkům chutná život

Zatímco Kendy se jako pomocný režisér vrací do rodného města natáčet s televizním štábem třináctidílný seriál, Štěpán Šafránek, vybaven po promoci maminčinými radami, nastupuje na své první místo - na internu zdejší nemocnice. Jeho nepřizpůsobivost místním poměrům a smysl pro etiku zvoleného povolání však příliš nevyhovuje ostatním už zaběhnutým kolegům.

Zatímco ti se škodolibě baví jeho horlivostí a zodpovědností, Štěpán má stále větší problémy s nadřízenými, až je nakonec přesunut na všemi odmítané místo venkovského obvodního lékaře. V Bezdíkově však potkává novou, snad už trvalou a opětovanou lásku, s níž se posléze rozhodne žít a pracovat v severních Čechách.

Podívejte se na ukázku z filmu:

Na film Jak básníkům chutná život se dívejte v sobotu ve 21.45 na Primě.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 4. 2024

Berani, dnes bude ve vzduchu vládnout lehkovážná, téměř bláznivá energie. Vesmír vás vybízí, abyste se vzdali železného sevření seznamu povinností a trochu se pobavili. Představte si všechen tlak, který na sebe vyvíjíte, jako kouli na noze, kterou je třeba uvolnit. Není důvod brát se neustále tak vážně.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.