Jak se žije s leukémií? Ukážou Reportéři na vaší straně

V sobotu v šest večer vás na Prima family čekají Reportéři na vaší straně – speciál s tématy, která jinde nenajdete. A co pro vás připravujeme tentokrát?

1. Letní tábory

Je nejvyšší čas vybrat dětský letní tábor. Který je nejdražší a který za hubičku? Jaké tábory nejvíc táhnou? Kam své ratolesti poslat a komu je svěřit? Zjišťovali pro Vás reportéři na vaší straně.

2. Akutní leukemie, dárcovství kostní dřeně

Příběh fitness trenérky Jitky, které se během několika minut převrátil život naruby. Nevzdává se a dál bojuje. Teď ji čeká transplantace kostní dřeně.

Podívejte se na exkluzivní video:

3. Nebezpečná kancelář aneb co vám hrozí v práci!

Bolesti zad, kloubů, syndrom karpálního tunelu, problémy s očima nebo obezita. Vaše kancelářské povolání není vůbec bezpečné a bez rizika. Seznamte se s tím, co vám za počítačem hrozí

4. Lovci bouřek

Zatímco většina lidí se snaží před bouřkou schovat, lovci bouřek za nimi cestují kamkoli a my s nimi! Jsou to adrenalinový hazardéři?

5. Psychiatrické léčebny – patří nemocní Češi pod zámek?

V Česku se duševně nemocní lidé stále zavírají do obřích ústavů pro stovky chovanců. Je to dobře nebo špatně?

6. ZOO koutek nebo tyran?

Chovatel opuštěných zvířat se stará o desítky zvířat, teď mu dokonce přibyl i velbloud, který má vozit děti. Jenže někteří lidé o tomto chovateli tvrdí, že je tyran! Zjišťovali jsme kde jae pravda a na farmu opuštěných zvířat vás zavedeme. Udělat obrázek si můžete sami.

7. Absurdity týdne

Nejlepší absurdity týdne

V sobotních Reportérech speciál se toho samozřejmě dozvíte mnohem víc. V šest večer na Prima family. Těší se na vás moderátorka Monika Zajícová.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 10. 2023

Dnes se vám může podařit mnoho věcí. Energie je velmi intenzivní. Dávejte si pozor na manipulaci s druhými. Nikdo nemá rád, když mu někdo rozkazuje, a proto buďte taktní. Snažte se nedávat najevo své nadřazené znalosti. Lidé vám to budou mít za zlé, i když máte dobré úmysly (a máte pravdu).

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.