Jak slaví svátky Shemar Moore a Matthew Grey Gubler? Nemůžou být rozdílnější!

Myšlenky zločince XI (12) - upoutávka

Derek Morgan a Spencer Reid. Dva seriálové charaktery Myšlenek zločince, které už nemohou být odlišnější – stejně jako jejich herečtí představitelé. Stačí se podívat už jen na to, jak slaví oba Vánoce.

V pondělí na Nový rok vás samozřejmě nemine napínavá podívaná v rámci krimiseriálu Myšlenky zločince. Ale teď se pojďte zaměřit na dvě zásadní postavy seriálu, které mají mezi sebou zvláštně silné přátelské pouto, ačkoliv by nemohli být rozdílnější.

Černá a bílá Shemara Moora a Matthew Grey Gublera

Herec Shemar Moore a Matthew Grey Gubler se potkali před skoro třinácti lety na natáčení seriálu Myšlenky zločince. Na první pohled jejich seriálové charaktery prý tak trochu odpovídají jejich reálným charakterům. Zatímco tmavý macho detektiv Derek Morgan se nebojí v práci použít sílu, několikanásobný držitel titulu PhD., dr. Spencer Reid, je bílý jako ředitel vápenky a svou vlastní sílu ani nezná. Derek Morgan má se svým vzhledem a rázným jednáním veliký úspěch u žen, Spencer Reid tráví rád čas s knihami. Ženy jsou mu cizí, ale pokud nějaká přijde, rozhodně se jejich vztah nedá považovat za normální.

4 NEJVÍCE ŠOKUJÍCÍ MOMENTY V MYŠLENKÁCH ZLOČINCE

Na Derekovi Morganovi je vidět, že venku tráví hodně času a miluje sporty všeho druhu. Nestydí se ukázat dokonalé tělo a často ho uvidíte v černém tílku nebo alespoň upnutém černém triku, pod kterým jsou vidět rýsující se svaly. Spencer Reid se obléká jako vaše babička.

Vánoce Shemara Moora a Spencera Reida

Není divu, že i slavení svátků tak vypadalo u herců naprosto odlišně. Shemar Moore je nejdřív oslavil v Bostonu, kde hustě sněžilo, a jeho instagramový profil zaplavilo několik vtipů ve stylu "Kokosy na sněhu" (z jeho strany).

Po výletu však následoval konec roku tak, jak je herec zvyklý – v jeho domovině v Kalifornii a samozřejmě bez trička.

Matthew Grey Gubler, milovník všeho podivného, nositel originálních ponožek a fetišista amerického svátku Halloween, nezklamal. I během Vánoc na sobě nosil jeden ze svých oblíbených kostýmů. A jeho přání k Vánocům vypadalo znovu jako špatně natočený vánoční horor. Ale to je zkrátka Matthew Grey Gubler a fanoušci Myšlenek zločince ho za to milují.

Sledujte Myšlenky zločince na Prima LOVE ve 20.15!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 5. 2024

Dnes byste mohli dobře psát beletrii nebo publicistiku. Je docela dobře možné, že jste o nějakém literárním oboru uvažovali. Proč váháte? Nikdy není pozdě. Najděte si čas na napsání příběhu. Pokud máte negativní postoj k věcem, které děláte, jak chcete něco udělat, Berani?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.