Jak to má Maty s Veronikou? Bíba a Bojan budou v seriálu Modrý kód z jeho vztahu zmatení

Ne, že by byli Matyho rodiče přehnaně konzervativní, ze vztahu Matyho, Veroniky a Pavla mají ale trochu zmatek… Modrý kód sledujte v pondělí ve 20.15 na Primě.

Na rubavském urgentu bude živo! Anonymní útočník, který vhodí do okna kámen, vážně poraní mladou ženu do hlavy. Ta je navíc těhotná, což zásadně komplikuje možnosti její léčby.

Sledujte upoutávku k seriálu Modrý kód:

Dalším pacientem na urgentu je muž, který propadl nohou do kanálu. Pacient dokonce tvrdí, že je HIV pozitivní, kromě toho také vojenský pilot. Celá situace začíná být trochu podezřelá…

Markéta je smutná z toho, jak dopadla oslava jejích narozenin. Mrzí ji nejen to, co se stalo s její kamarádkou, ale hlavně to, jak celý průšvih narušil vztah mezi ní a Mery, potažmo mezi jejím otcem a Mery. Najednou má navíc pocit, že za všechno může Sanchéz, a že si možná již tolik vzájemně nerozumějí. Nakonec sebere odvahu k vážnému kroku. Jakému?

Podívejte se na to ve videu:

Celý urgentní příjem žije kauzou zemřelého pacienta vinou VIP boxu. Bojan se proto rozhodne svolat tiskovou konferenci, na které se samozřejmě bude chtít přiživit primárně hejtmanka Růžičková. Ta navíc pro své vlastní plusové body neváhá potopit svoji dceru Sašu. Překvapivě se jí ale před matkou nezastane nikdy jiný než právě Bojan…

Saša Růžičková bude řešit navíc další pacientku, která má proraženou slezinou, když ji omylem trefil její syn projektilem. Protože je Saša ve stresu, před malým klukem si nebude brát servítky. Chlapec z celé situace ale bude psychicky na dně!

Vzkaz ze záhrobí?

Za Adamem se zastaví Klára, která pro něj má vzkaz v podstatě ze záhrobí od své sestry Milady. Bude to spíš negativní, nebo Adamovi vzkaz přinese konečně klid?

Rodiče Matyho jsou poněkud zaskočeni z toho, jaký vztah jejich syn aktuálně má. Přece jen, jsou trochu jiná generace. Že by měla mít mladá lékařka dva partnery a jedním z nich je Maty?

Mrkněte se na video:

Další epizodu seriálu Modrý kód sledujte na Primě v pondělí ve 20.15!

V archivu iPrima.cz se zatím můžete podívat na celou řadu dalších oblíbených seriálů a filmů:

Sdílejte článek
Štítky seriál modrý kód online

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.