Seriály a filmy

26. srpna 2013 13:19

Markéta Zídková

Jak už nikdy nezmeškat svůj oblíbený pořad

Znáte to, díváte se na televizi, ale zrovna přijde nečekaná návštěva nebo si prostě chcete odskočit, ale přitom nechcete přijít o pořad, na který se právě díváte v televizi. Dnes vám řekneme, jak už nikdy nepřijít o žádný ze svých oblíbených pořadů.

Na trh se nedávno dostala úplně nová generace O2 TV. Jde o kabelovou televizi, díky které můžete sledovat programy z více než 100 TV kanálů z Česka i z celého světa. Na rozdíl od jiných služeb je O2 TV zcela výjimečná díky propracovanému nahrávání a jeho unikátní funkci zpětné zhlédnutí.

Zpětné zhlédnutí až 30 hodin zpět

O2 TV je první a jediná kabelovka v Česku, se kterou se můžete vrátit v čase jakéhokoliv TV programu až o 30 hodin zpět, a podívat se tak i na to, co už v televizi dávno běželo, ale vy jste zrovna nebyli doma. Jednoduše si vyberete z programu a stisknete PLAY. Zpětné zhlédnutí ale můžete využít i jinak. Přišla nečekaná návštěva? Jednoduše si zastavte právě vysílaný pořad a vraťte se k němu, jakmile se s hosty rozloučíte. Podívejte se, jak to funguje.

Pusťte si, na co máte chuť

Nahrávání TV pořadů z parku nebo třeba z kavárny

Další výhodou O2 TV je propracované nahrávání. To vám umožňuje nastavit si nahrávání libovolného pořadu a přehrát si jej ze záznamu až budete mít čas. Nahrávání přitom můžete nastavit buď pomocí dálkového ovladače přímo na své televizi, on-line na internetu anebo přímo ze svého chytrého telefonu (prostřednictvím mobilní aplikace O2 TV Nahrávání). V ceně služby přitom dostanete 10 hodin místa pro uchování nahrávek na 7 dní. Podívejte se, jak to funguje.

Nebuďte otrokem času

O2 Videotéka

Se službou O2 TV mají zákazníci k dispozici také více než 1000 filmů připravených k okamžitému přehrání. Bohatý katalog filmů je stále aktualizován a cena za přehrání filmu začíná už na několika desítkách korun. Podívejte se, jak to funguje.

Prozkoumejte náš archiv

Časově omezená nabídka

Jediné, co potřebujete, abyste mohli všechny tyto výhody vyzkoušet i u vás doma, je pořídit si O2 TV. To můžete udělat on-line přímo na internetových stránkách o2.cz/tv. Zde se také můžete spojit s živými videokonzultanty, kteří vám rádi odpoví na všechny další otázky a pomohou objednat službu. Podívat se na nabídku.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 10. 2023

Dnes by k vám domů mohla přijít řada zajímavých návštěvníků. Alespoň jeden by mohl být z cizí země a někteří by mohli být z oblasti vzdělávání. Můžete očekávat zajímavé rozhovory a možná se dozvíte zajímavá fakta na téma, které je pro vás nové. Mohlo by vás to bavit natolik, že se zítra poohlédnete po knihách na toto téma.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.