Jaké byly nejdražší rozvody? Tak třeba Gibsona oškubala exmanželka o 250 milionů

Zatímco obyčejní lidé se během rozvodu hádají o dům, auto a maximálně chatu, bohatí mají horší problémy. Rozvody celebrit ovšem vyjdou pěkně draho! Podívejte se, kdo vysloveně ostrouhal...

Kevin Costner a Cindy Silva

A taková to byla láska. Podobné přirovnání se asi hodí ke vztahu Costnera a jeho manželky. Potkali se, ještě když Costner studoval v Kalifornii, manželi byli šestnáct let a rozvedli se v roce 1994. V té době už slušně slavný a bohatý Costner vyplatil manželce 80 milionů dolarů.

Harrison Ford a Melissa Mathison

Indiana Jones, Han Solo z Hvězdných válek, Blade Runner – tři kultovní a desítky dalších rolí má na svém kontě Harrison Ford. Také strávil 21 let v manželství s Melissou Mathison. Rozvod přišel roku 2004 a Forda vyšel pěkně draho. Protože neexistovala předmanželská smlouva, měla Melissa nárok na polovinu majetku. Z manželství si tak odnesla 85 milionů dolarů.

Steven Spielberg a Amy Irving

Steven Spielberg se s Amy Irving oženil roku 1985, už jako režisér slavného E. T. mimozemšťana, Čelistí, nebo Indiana Jonese. Rozvedli se za čtyři roky a Spielberg krvácel. Stejně jako Ford přišel o půlku svého tehdejšího jmění, v tomto případě 100 milionů dolarů. Na rozdíl od Forda Spielberg předmanželskou smlouvu měl – jenže právníci jeho ženy ji smetli ze stolu. Údajně byla podepsána bez právní asistence jen na ubrousku.

Steven Spielberg a jeho bývalá žena spolu dnes normálně fungují

James Cameron a Linda Hamilton

Velmi drahý rozvod má na kontě i další hollywoodský hvězdný režisér James Cameron. Jeho čtvrté manželství s Lindou Hamilton, respektive jeho konec, ho připravil o 50 milionů dolarů. Herečka Hamilton podala žádost o rozvod koncem 90. let poté, co jí měl být Cameron během natáčení Titaniku nevěrný. Manželství trvalo pouhé dva roky.

Mel Gibson a Robyn Moore

Nejvíc se při rozvodu plácl přes kapsu Mel Gibson. Své (ex)manželce Robyn vyplatil rekordních 250 milionů dolarů. Gibson s manželkou během 31 let zplodil 7 potomků, osmého mu před v roce 2009 (tedy ještě během trvání jeho manželství) porodila milenka, hudební skladatelka Oksana.

Nezapomeňte se podívat v pátek na to, nakolik přijde Jennifer Aniston a Vince Vaughna rozpad jejich vztahu ve filmu Rozchod! Vysílá ho Prima love ve 20.15.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 5. 6. 2023

Úkoly všeho druhu vám dnes budou připadat jako Herkulova práce, Berani. Kvůli přepracování a napětí se můžete cítit trochu pod psa. Možná by bylo dobré, kdybyste si na chvíli odpočinuli o samotě. Pokud to nejde, snažte se alespoň trochu uklidnit. Také některé nečekané změny ve vašem okolí by mohly rozvášnit jazyky. Než začnete dělat ukvapené závěry, nezapomeňte si ověřit fakta.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.