Jaké to je ocitnout se V cizí kůži? Poznáte v neděli večer!

Poněkud neortodoxní komedie, kterou zvláště prudérní diváci mohou mít ze začátku trochu problém vydýchat. Připravte se mimojiné na sex s těhotnou v 9. měsíci či na děti hrající si s noži a elektrikou... Prostě prima večer, v neděli ve 22.15 na Primě!

Mitch (Ryan Reynolds) a Dave (Jason Bateman) jsou dlouholetí kámoši, kteří žijí naprosto rozdílné životy. Dave je renomovaný právník, manžel a otec tří dětí, zatímco Mitch zůstává svobodný, zdánlivě zaměstnaný, ale bez špetky zodpovědnosti. Pro oba je život toho druhého vysněným rájem, jenže pak jedné osudné noci, když oba ještě opilí čůrají do kašny, udeří blesk a Mitch s Davem si vymění těla. A najednou zjišťují, že život toho druhého zdaleka není onou procházkou růžovým sadem, jak si původně představovali...

Je to mainstream a přirozeně, že klišé se sem tam neubrání, ale pokud k tomu budete s tímto přistupovat, zklamáni nebudete. Naopak! Casting je dokonalý - Reynolds a Bateman tvoří skvělou dvojku, která se navzájem bezchybně doplňuje a to, že jsou kámoši celý život, jim prostě věříte. Boduje i Olivia Wilde v roli Davovi sexy kolegyně, která asi potěší hlavně mužské publikum. Ani to ženské se ovšem nad touhle porcí romantiky nudit nebude. V momentech, kdy se nebudete vyloženě smát, budete se aspoň usmívat a pozitivní pocit nezmizí ani po lehce výchovném konci, bez kterého by to asi nešlo a ke kterému to stejně od začátku směřuje. Dojem z celého filmu vám to ale určitě nezkazí.

Věděli jste, že...:

  • Většina scének s odhalenými prsy a dalšími intimními částmi hlavních ženský hrdinek (Leslie Mann a Olivie Wilde) byla zpunktována počítačově nebo za použití dvojnic. Pánové, je nám to líto, ale opravdové křivky zmíněných hereček ve snímku nezahlédnete.
  • Jeden z důvodů, proč Ryan Reynolds a Jason Bateman ve filmu působí jako opravdoví kámoši, je určitě i ten, že jsou dlouholetými kamarády i v reálném životě.
  • Všimněte si, že Ryan Reynolds na začátku filmu máchá samurajským mečem jako opravdový profík. Toto umění si osvojil při natáčení snímku X-Men Origins: Wolverine.
  • Natáčelo se v Atlantě od října 2010 do ledna 2011 a to i přesto, že děj snímku se odehrává v létě. Podnebí v Atlantě je co do průměrných teplot ještě teplejší než třeba v Los Angeles, stejně ale počasí udělalo produkčním čáru přes rozpočet. Městečko, ve kterém se natáčelo, ochromila na několik dní silná sněhová bouře, která pokryla ulice sněhem a ledem.

Dívejte se v neděli od 22:15!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.