Jaké léto měly hvězdy seriálu Myšlenky zločince?

Léto pomalu končí a první školní den je toho jasným důkazem. Jak trávili léto naši oblíbení herci ze seriálu Myšlenky zločince? Hodně cestovali, s dětmi i bez. Podívejte se na to nejlepší.

Na co se můžete těšit v Myšlenkách zločince?

Pondělní večer na Prima LOVE vždy připadá speciální jednotce, která vyšetřuje závažné případy, na které je i FBI krátká. Často je totiž nutné ponořit se do hlavy kriminálníka... Co bude speciální jednotka FBI řešit v pondělí ve 20.15 na Prima LOVE?

Prioritním úkolem se pro profilovací tým FBI stává nalezení kongresmanovy manželky, za kterou únosci požadují vysoké výkupné…

Prázdniny v Evropě, nebo v USA

Část z herců Myšlenek zločince má děti, takže na divoké cestování už nebyla nejspíš nálada. Třeba taková představitelka A.J. si udělala dovolenou i od dětí a společně se svým manželem procestovala americké parky, kam se vydává každé léto i nespočet Evropanů.

A. J. Cook se ale nerada nudí, a proto zvolila dost adrenalinovou cestu, kromě lezení ve skalách se pochlubila i tím, že byla na vodě. Ta má od té české "vody" opravdu daleko, protože jde opravdu do tuhého.

Miláček seriálových diváků Matthew Grey Gubbler samozřejmě nezklamal a celé léto na svůj Instagram posílal podivné momentky v ještě podivnějších outfitech.

Podívejte se do galerie:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 9. 6. 2023

Berani, vaše nedávné váhání vás možná náhle dostalo do úzkých. Můžete mít pocit, že jste se dostali do slepé uličky a vaše možnosti jsou omezené. Už se nemůžete pevně rozhodnout. Místo toho, abyste se teď snažili udělat nějaký krok, možná budete muset počkat, až se prach usadí a vy budete opět vidět jasně. Nechte situaci uvolnit, než do ní přidáte další třecí plochy.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.