Seriály a filmy

12. června 2018 14:00

Ilona Blašková

Jaké má plány na léto frontman kapely Chinaski - Michal Malátný?

Na podzim to v Chinaski vřelo. A pak to bouchlo - rozdělení kapely. Vyhazovy, odchody a praní špinavého prádla. No, a protože začíná období festivalů, nešlo se nepřeptat, jak to Chinaski mají teď. Jak budou trávit celé léto?

Celá kapela se těší, až budou celé léto hrát na hudebních festivalech. Ale dojde i na rodinnou pohodu. Budou s dětmi jezdit na výlety, do zoo nebo budou třeba na chalupě.

Frontman kapely Michal Malátný prozradil, že ho baví zahradničení. „Baví mě sekat, rýt, plít, rýt a prostě starat se o tu zelenou přírodu doma. To jsem dopadl. Rocker – zahrádkář. U vjezdové brány na pozemek je obrovský starý tamaryšek a pod ním jsem skutečně napsal tu naši píseň tamaryšek. A pak pěstuji: dýně, cukety, kedlubny, květák, fazole, růže a slunečnice,“ řekl zpěvák.

Tak tohle by chtělo ověřit a prověřit. Možná se z Michala stane dřív pejskař než zahrádkář. Jeho dcerky totiž po psovi už dlouho touží. „Já nejsem často doma a nejsem schopný se o zvíře starat. Moje žena má spoustu práce, a jestli jim zvířátko pořídíme, tak až budou schopný se o něj sami postarat. Teď by to zbylo stejně na nás. A já jako nebudu chodit se psem, to se mi fakt nechce. Vůbec,“ prozradil Michal.

A jakou rasu by případně Michal volil, když se říká, že páníček se časem podobá svému psovi? „Český fousek,“ odpověděl se smíchem.

Sdílejte článek