Jaké novinky čekají diváky Prima LOVE v září?

Září už je za rohem a s ním kromě začátku školy přicházejí po televizních prázdninách i novinky v televizním programu. Na co se fanoušci programu Prima LOVE mohou těšit? Máme pro vás zásadní informace.

Doktorka z Dixie

Zoe (Rachel Bilson) je mladá talentovaná lékařka, jejím snem je kardiochirurgie. Je ale tak zaujatá prací, že nedokáže vidět v pacientech lidi. Je si jistá, že dostane místo v nemocnici, ale šéf kliniky jí vytkne nedostatek citu. Podmínka pro získání místa je, že stráví rok jako praktická lékařka mezi lidmi.

Zoe odjíždí do BlueBell, kde jí už čtyři roky nabízí místo místní lékař. Malé město je pro ni jako noční můra, ale zachrání život pacientce při porodu. Pak se dozvídá, že lékař, který si přál, aby po něm přebrala praxi, byl její otec. Rozhodne se zůstat a nevzdat se bez boje.

První až čtvrtou sérii Doktorky z Dixie uvidíte od 2. 9. každý den v 15.05 na Prima LOVE.

Hotel na pláži I

Od 14. 9. každou sobotu a neděli ve 23.00 uvidíte oblíbený francouzský seriál z roku 2014, který pojednává o rodinném životě, u kterého vám nezbyde nic jiného, než se pořádně zasmát – někdy s humorem, někdy se zoufalým soucitem v rámci rodičovství.

Pět francouzských rodin s teenagery se každý rok potkává během letních prázdnin na jihozápadě Francie v hotelu Hôtel de la Plage. Ačkoliv si rodičové jako vždy přesně naplánovali každý den své těžce vydřené dovolené, nic nejde podle plánu...

První sérii Hotelu na pláži uvidíte o víkendu ve 23.00 na Prima LOVE.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 31. 5. 2023

Autority, které vás dosud provázely, vás mohou konfrontovat. Nastala hodina, kdy můžete odložit své obavy a vydat se po své cestě. To je nepochybně velmi pozitivní stav. Znamená to, že dospíváte, Berani. Kromě toho vám nic nebrání v tom, abyste čas od času požádali o pomoc, pokud ji budete potřebovat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.