Jaký byl rok 2016 pro Primu LOVE? Čekaly nás premiéry, ale i poslední klapky seriálů

Rok 2016 uplynul jako voda. Kanál Prima LOVE divákům připravil několik seriálových a filmových premiér. Během tohoto roku však klaplo i několik posledních seriálových klapek slavných amerických krimi seriálů.

Během roku 2016 jste se mohli na televizním kanálu Prima LOVE těšit na několik nových seriálů, nebo alespoň premiérových sérií seriálů už dávno oblíbených. Navázaly jsme světovými premiérami na naše nejoblíbenější a nejsledovanější seriály na kanálu Prima Love, kterým je podobný žánr krimi a drama. Rozveselit jsme se vás pokusili romantickými komediemi každou neděli.

Vybrali jsme čtyři důležité seriálové premiéry a na závěr vám prozradíme i to, jaké oblíbené seriály z Primy Love dotočily poslední díly.

Premiéry:

8. řada Castla na zabití (seriál můžete stále sledovat každé úterý ve 20.15)

4. série Sherlock Holmes: Jak prosté (tuto řadu můžete stále sledovat ve středu ve 20.15)

11. řada Chirurgové (tuto řadu můžete stále sledovat každou neděli po 22. hodině)

1. řada Cizinka

A kde klapla poslední klapka?

V květnu jsme se dozvěděli, že osmá řada Castla na zabití bude zároveň poslední, po natočení 12. série končí i slavní Sběratelé kostí a poslední klapku letos dotočily i Rizzoly a Isles.

Děkujeme za společný rok 2016, vzhůru do roku 2017!

Sdílejte článek
Štítky Prima Love

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 5. 2024

Nadměrné množství jídla a pití by mohlo způsobit, že se budete cítit spíše ospalí a lhostejní ke všemu. To může bránit vaší obvyklé laskavosti a náklonnosti, ale nemělo by. Odpočiňte si, vezměte si lék na žaludek a vraťte se ke svému starému já. V určitém okamžiku můžete být také v pokušení příliš utrácet. Nejprve si to rozmyslete.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.