Jaro je Prima. Podívejte se do zákulisí natáčení jarních identů!

Jarní atmosféra se dostala i na FTV Prima díky novým televizním pořadům. Primy je zase víc, a proto se kreativní tvůrci rozhodli natočit jarní televizní identy stylově. Tváře Primy se budou množit prostřednictvím zrcadel. Podívejte se do zákulisí natáčení jarních identů roku 2016.

Ačkoliv Prahu v tu chvíli zavalily závěje sněhu, tým pod vedením kreativního ředitele Primy Michala Paciny ve filmových ateliérech natáčel krátké jarní upoutávky, jež mají představit tváře a pořady televizního jarního programu.

Práce kreativního týmu začala před více než rokem, kdy FTV Prima prošla kompletní vizuální proměnou. Ucelenější vizuál pracuje s geometrií a konceptem, který kreativci jarními identy pro rok 2016 dále rozvíjejí:

"Pokračujeme v konceptu ´Víc Prima´. A protože na jaře všechno začíná rozkvétat a zmnožovat se, tak se nám zmnožují i tváře Primy prostřednictvím zrcadel," prozrazuje Michal Pacina. Jarní identy si vyžádaly enormní přípravy ještě před samotným natáčením. Tým kreativců pracoval s maketou 1:5, protože práce se zrcadly si vyžaduje perfekcionismus, každý úhel a milimetr se počítá.

"Před samotným natáčením proběhlo několik testů s maketou studia a papírovými figurkami, abychom si vyzkoušeli, co nám zrcadla dovolí," vysvětluje režisér identů Jiří Charvát. Samotný kreativní proces a praktické zkoušení jarních identů zabralo podle Michala Paciny až dva měsíce. Zvláště v tomto případě se ukázala pravda o přísloví "těžko na cvičišti, lehko na bojišti". "Po enormně těžkých technických přípravách je to v ateliéru krásná práce," dodává kreativní ředitel Primy.

Na televizních obrazovkách uvidíte hvězdy, jako je Jan Kraus (Show Jana Krause), herce Martina Dejdara (Přístav), Zdeňka Pohlreicha (Ano, šéfe), ale i nové tváře, jako je Petr Štěpánek (Ohnivý kuře) a Ladislav Hruška (Vychytávky Ládi Hrušky). Jinou anabázi si vyžádala práce s televizními dvojicemi. V jarních identech se objeví například herečtí kolegové úspěšného seriálu V.I.P. vraždy Soňa Norisová a Patrik Děrgel či zprávařská dvojice.

"Idea jarních identů, které pracují se zrcadly, je tak variabilní, že jsme identy nepřipravovali pro jednotlivé tváře kromě dvojic, jako jsou například moderátoři večerních zpráv Roman Šebrle a Gabriela Kratochvílová nebo herci ze seriálu V.I.P. vraždy," prozrazuje režisér Jiří Charvát.

Televizní identy můžete sledovat od neděle na Primě. Podívejte se na ukázky:

Roman Šebrle a Gabriela Kratochvílová (Televizní zprávy)

Eva Perkausová (Top Star magazín)

Josef Klíma (Očima Josefa Klímy)

Ivy Hoang (Ohnivý kuře)

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.