Jazzové trio, krásná herečka a "rozběhaný" Dalibor Gondík dnes v Show Jana Krause

V dalším dílu Show Jana Krause se představí moderátor Dalibor Gondík, herečka Jana Kolesárová a trio – Martin Kratochvíl, Tony Ackerman a Imran Musa Zangi. Dívejte se ve středu ve 21.35 na Primě!

První host večera tentokráte nepřichází ze zákulisí, nýbrž z muzikantského kouta pódia od bubnů. Další zvláštností přicházejícího hosta je poněkud výstřední úbor, který však, jak se záhy dozvídáme od Jana Krause, je záměrně sporý, aby nebyly vidět žádné značky.

Tímto hostem je herec a moderátor Dalibor Gondík, na kterého hostitel hned zkraje prozradí, že je vášnivým běžcem a na Primě má společně se sestrou pořad Gondíci s. r. o. Ovšem nejen to, seznam Daliborových aktivit je tak obsáhlý, že si je musel Jan Kraus sepsat. Zajímá vás, jaké to jsou? Tak to se musíte večer podívat na televizi.

Teď se ale podívejte na krátký rozhovor ještě před Show Jana Krause:

Dalším hostem je půvabná slovensko-česko-americká herečka Jana Kolesárová, která přichází se vzácnou argentinskou nádobkou, aby v ní připravila svému hostiteli speciální čaj se sbližujícím efektem. Pro ilustraci toho, co Jana profesně dělá, se divákům dostane krátké videoukázky, kterou umělkyně charakterizuje jako novodobou grotesku, improvizaci na jeden záběr. Filmy, které natáčí, jsou většinou výsledkem nějakého spontánního nápadu a lze je sledovat na kanálu YouTube. Janin šarm je tak podmanivý, že se ani tak pohotový moderátor, jako je Jan Kraus, nemůže odpíchnout z místa. „Vy jste tak rozkošný!“ libuje si herečka při pohledu na svého hostitele usrkávajícího čaj a chce si ho vyfotit. Dalibor pohotově přináší odkudsi foťák. Ovšem ani Jan Kraus si nenechá ujít příležitost a na oplátku si fotí Janu. Jak se zdá, slibované účinky čaje se dostavily…

Kde můžete Janu Kolesárovou v současnosti vidět?

Dnešní trio hostů uzavírá Martin Kratochvíl, známý jazzman, podnikatel a cestovatel. „Podnikatelské intermezzo už skončilo, všechno jsme prodali,“ upřesňuje bývalý majitel například vydavatelství Bonton.

Protože je dnešní díl ve znamení muzikantů, připomene Jan Kraus, že hudební skupina Martina Kratochvíla Jazz Q bude letos slavit padesát let. Tento jazzman je však dlouhé roky aktivní i v jazzovém triu, ve kterém hraje spolu s Američanem Tony Ackermanem a Imranem Musou Zangim, kteří vzápětí také přicházejí na pódium. Členové této kapely by mohli sloužit za příklad funkčního multikulturního uskupení. Martin Kratochvíl se charakterizuje jako reprezentant umírněného křesťanství západního typu. Tony Ackerman, který pochází ze San Franciska, ale v Praze žije již více než třicet let, tvrdí že zastupuje americký židovský buddhismus. Imran Musa Zangi, který přišel do Prahy jako dvouletý a žije zde dokonce 55 let, definuje svou pozici jako „Malý Orient v Praze“.

Jak spolu i po mnoha letech dokážou pánové vycházet?

Chcete-li se dozvědět, jak se tito tři muzikanti dali v roce 1985 dohromady a jak zní „lidová hudba 21. století“, dívejte se dnes večer na Show Jana Krause! A čeká vás ještě jedno překvapení.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 15. 7. 2024

Berani, daří se vám velmi dobře, ale dnes se možná budete cítit soustředěnější než kdy jindy. Cesta před vámi se zdá být jasná a dobře vymezená. Motivovaně očekáváte budoucnost. Možná uvažujete o dlouhé cestě do zahraničí nebo se možná vrátíte do školy, abyste získali vyšší vzdělání. Dnešní den je vhodný k tomu, abyste prozkoumali a dokončili své plány.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.