Jitka Válková nafotila odvážné snímky. A TOP STAR byl u toho

TOP STAR magazín sledujte v pondělí ve 21.30 na Primě.

1. SEXY EWA FARNA

Pohublá Ewa Farna je podle posledních fotografií veselá, šťastná, spokojená sama se sebou, se svým životem, se svou prací a také se vztahem.

2. VÁLKOVÁ MÁ SEXY FOTKY

Jitka Válková nafotila sexy fotky, a hodně vydařené. U běžné modelky by to nebylo nic zvláštního, jenže tahle tmavovláska doteď podobné snímky odmítala. Co ji přesvědčilo?

3. PŘÍBĚH MISS KAŠÁKOVÉ

Otevřená intimní zpověd missky o věcech, které jsou tabu – o pekle prožitém v raném dětství s matkou narkomankou a vysvobození v dětském domově

4. MIKE SPIRIT

Slovenská raperská hvězda známá i u nás, zvlášť po svém porotcování v jedné z hudebních talentových soutěží, třicetiletý Majk Spirit o sobě příliš informací neposkytuje. O to vzácnější je jeho osobní rozhovor pro TSM, který štábu poskytl v bratislavském hudebním nahrávacím studiu.

5. NOVOTNÝ PO MRTVICI

Bavič Petr Novotný je už opět plný sil. Jak se dostal z prodělané mrtvice a jak ho to zasáhlo? Hrozila mu smrt?

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 5. 2024

Možná cítíte větší touhu pátrat po svých rodinných kořenech než kdy jindy. Vaše pátrání může být tak hluboké a intenzivní, že možná dokonce přesáhnete rámec genealogie a začnete studovat archeologii, abyste se naučili, jak vnést trochu soudržnosti do podivných kousků rodinných pozůstatků, které objevíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.