Seriály a filmy

4. července 2017 15:34

Gabriela Gabrielová

Johnny English (a Mr. Bean) se vrací

Johnny English se vrací - upoutávka

Rowan Atkinson je vtipný. A to mu zkrátka nikdo nevezme. Pokud jste z jeho minulých filmů měli pocit, že to – na úkor vtipnosti - možná trochu přehání, tady ho mít nebudete. Mr. Bean nám zraje jak víno a tohle je jeden z jeho nejvyspělejších výkonů.

Špičkový agent MI7 na čas opustil špionážní síť a v mezidobí zdokonaloval své jedinečné schopnosti v odlehlé části Asie. Když však jeho nadřízení z agentury odhalí spiknutí, jehož cílem je připravit čínského premiéra o život, musí povolat velmi neortodoxního agenta zpět. Takže teď, když svět znovu potřebuje jeho služby, je Johnny English opět v akci. Protože má na vykoupení světa pouze jediný pokus, musí za použití nejnovějších technologií odhalit konspirační síť, do které je zapletena KGB, CIA i samotná MI7. Čím méně dní zbývá do konference hlav států, tím více triků musí agent za účelem ochrany nás všech vytáhnout z rukávu.

Dívejte se ve v sobotu 20.15 Primu!

Pár zajímavostí...

  • Od prvního Johnnyho Englishe (2003) uplynulo dlouhých osm let, než bylo veřejnosti představeno pokračování.
  • Dívka, které Johnny ukradne helmu v průběhu závodu vozíčků, je jeho vlastní dcera Lily Atkinson.
  • Padák, kterým se Johnny snáší k zemi na konci snímku, změní mezi záběrem zdálky a zblízka barvu.
  • Všimněte si scény, ve které Johnny English napadne královnu. Pod punčocháčemi její doublerky můžete vidět jasně se rýsující chrániče kolen.
  • Rowan Atkinson je velký fanda do aut. Rolls Royce Phantom, kterým ve snímku jezdí, je jeho vlastní. V roce 2011 se s tímto vozem navíc zúčastnil pořadu Top Gear, kde se stal nejrychlejší celebritou v autě za rozumnou cenu.
Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 17. 4. 2024

Berani, dnes se vám může přihodit nečekaná finanční událost. Možná budete stát s otevřenou obálkou v ruce a nebudete schopni slova. Ať už se jedná o nečekaný bonus, dárek nebo překvapivou dividendu z akcií, investujte peníze moudře. V poslední době jste utratili spoustu peněz a bylo by dobré, abyste začali doplňovat bankovní konto.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.