Josh Hartnett se představí jako Reportér v ringu

Co vznikne, když své síly spojí ostřílený herecký matador Samuel L. Jackson a mladá hvězda filmu Pearl Harbor Josh Hartnett? Odpověď je dost dramatická, přesně jako zfilmovaný skutečný příběh o pravdě a lži. Na film Reportér v ringu se podívejte v neděli ve 23.30 na Primě.

Samuela L. Jacksona známe už z dob slávy filmu Pulp Fiction: Historky z podsvětí. Nadšence Hvězdných válek zas potěšil v podobě Jedieho Mace Windy.

V Reportérovi v ringu si jeho charakterní herectví užijete v úplně jiné podobě. Žádná síla, žádné uhrančivé pohledy, ale dokonalá podoba vyvržence společnosti, který se zjizvenou tváří, posledními zbytky energie a zvláštním smyslem pro humor dožívá zbytek svého života ve špinavých velkoměstských zákoutích. Ale i v tak nevlídném prostředí tuto smutnou postavu potká štěstí.

Každý novinář totiž touží po sólokapru, který by jej povýšil nad průměr ostatních pisálků, zvlášť, je-li mladý. Když se mu pak konečně podaří najít něco extra, např. zapomenutého slavného boxera v podobě Samuela L. Jacksona, zdá se, že je zaděláno na velký úspěch.

Tohoto mladého novináře ztělesňuje ve snímku miláček mnoha dívek, herec se sladkou tváří Josh Hartnett. Okouzlil už v trháku Pearl Harbor, který sebou nesl neuvěřitelný paradox. Zatímco svět s nadšením prožíval příběh mladíků, jejichž život ovlivnil nečekaný nálet japonských letadel, v USA se snímek kvůli nezájmu diváků a malé návštěvnosti kin jen tak tak zaplatil.

To nic ale nemění na tom, že se Josh Hartnett zapsal mezi slibné mladé talenty a svou tváří pak obohatil obsazení mnoha dalších zajímavých filmů. Říká se o něm, že má na ženy, které se s ním setkají, neuvěřitelné kouzlo. Chová se tak zdvořile a je prý vůbec tak sladký, že dámské osazenstvo filmového štábu z něj bývá úplně vyřízené a každá by ho chtěla mít u sebe doma a mazlit se s ním.

Alan Alda pak znovu potvrdil, že se seriálem M.A.S.H. rozhodně jeho kariéra neskončila, naopak. V každé z rolí, které jej po seriálu znovu přivedly na filmové plátno i televizní obrazovky, odhalil další skryté podoby svého hereckého talentu. Nejinak je tomu i v Reportérovi v ringu. Bez vtípků a úsměvu předvede pracovitého novinářského šéfa, který pevnou rukou ovládá své podřízené.

Jak je vidět, film Reportér v ringu obsadili tvůrci zkušenými hereckými tvářemi. Podpořili tak nejen sílu výpovědi příběhu založeného na skutečnosti, ale i divácký zážitek, který si budete moci vychutnat na Primě už tuto neděli po Vyvolených – Noční show od 23.30.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 10. 2023

Dnes se vám může podařit mnoho věcí. Energie je velmi intenzivní. Dávejte si pozor na manipulaci s druhými. Nikdo nemá rád, když mu někdo rozkazuje, a proto buďte taktní. Snažte se nedávat najevo své nadřazené znalosti. Lidé vám to budou mít za zlé, i když máte dobré úmysly (a máte pravdu).

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.