Seriály a filmy

15. prosince 2014 10:00

Gabriela Gabrielová

Jsme cool! 8 z 10 nejhledanějších pořadů na internetu patří Primě!

Internetový vyhledávač prozradil, jaká je nálada ve společnosti i jak se vyvíjejí trendy. A my z toho prozrazení máme velkou radost. Prima totiž opanovala žebříček nejhledanějších pořadů ve vyhledávači Google. Hned 8 z nich se umístilo v TOP 10.

Nejhledanějším pořadem pro rok 2014 jsou Simpsonovi. Tento seriál pro vás vysíláme každý den od 18.30 na Prima COOL (ve všední dny dva díly za sebou a o víkendu dokonce tři epizody za sebou).

A navíc pro vás na 1. 1. 2015 od 19.20 chystáme SIMPSONOVI MARATON – tedy vysílání šesti premiérových epizod 25. řady, které ještě nikdy v žádné televizi v České republice neběžely.

Více čtěte zde:

Druhým nejhledanějším pořadem bylo Prostřeno! Na podzim jsme divákům připravili novinku, a to v podobě nového webu. Čím vás jistě potěšíme, je vkládání vašich vlastních receptů. Jelikož vaření a pečení je fenomén nejen poslední doby, budeme moc rádi, když se s námi o vaše recepty podělíte. Ze všech receptů, ať uživatelských, či soutěžních, si budete moci vytvořit vlastní kuchařku. Budete tak mít všechny recepty, které vás zaujaly, na jednom místě. Ze soutěžících vás nejvíce zaujala v Darja, podívejte se na její slavné „představení“.

Dále jste nejvíc hledali Show Jana Krause, Top Gear speciál najdete zde, Futuramu, Teorii velkého třesku – speciál najdete tady, Partičku a Autosalon.

Nejhledanější televizní pořady

  1. Simpsonovi
  2. Prostřeno!
  3. Ulice
  4. Show Jana Krause
  5. Top Gear
  6. Futurama
  7. Teorie velkého třesku
  8. Partička
  9. Arrow
  10. Autosalon

A co vás podle vyhledávače Google na internetu obecně zajímalo nejvíc?

Podle PR manažerky Googlu Martiny Jonekové se v letošním roce zájem Čechů posunul od reality show více k zábavě a hrám pro mobilní zařízení. Více než politika se letos do popředí zájmu dostaly aktuální události týkající se známých osobností. Pozornost si letos získaly i světové sportovní události, na kterých nás úspěšně reprezentovali i čeští sportovci.

Z českých celebrit nejvíce pozornosti vyvolala smrt Ivety Bartošové a nadchla do té doby neznámá Eva Samková.

A co vás nejvíc zaujalo ve slovním spojení JAK? Jak zhubnout, jak sbalit holku, jak uvázat kravatu. Tady máte malou inspiraci:

Pokud hledáte na internetu slovní ve slovním spojení KDE, tak nejčastěji vás zajímá, KDE rostou houby. Vězte, že během sezony máme na našem webu Prima living aktualizovanou mapku s podrobným přehledem míst, kde jich najdete nejvíc. Dále vás zajímá KDE stahovat filmy. Nestahujte a dívejte se na pořady, seriály a filmy Prima PLAY.

Se slovním spojením recept vás nejvíce zajímalo, jak se dělá muffin, palačinky a cheescake. Tradiční i netradiční recepty najdete na našem webu Prima Fresh.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 9. 2023

Vaše mysl dnes bzučí jako pilná včela, Berani. Udržujte si lehkou a společenskou atmosféru. Nezaobírejte se příliš detaily. Možná máte tendenci dělat si starosti s výsledky, ale pravdou je, že problémy se vyřeší docela dobře samy, pokud si zachováte jasný pohled na své cíle. Není tak důležité, jak se tam dostanete, jako to, kam chcete dojít.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.