Jsou představitelky Rory a Lorelai v reálném životě kamarádky, nebo se nesnášejí?

V televizním světě není výjimkou, že některé nejlepší seriálové kamarádky jsou v reálném životě spíše chladnými kolegyněmi než přítelkyněmi. Jak to mají dvě nejlepší seriálové představitelky matky a dcery v seriálu Gilmorova děvčata?

Jak to vypadalo v zákulisí jednoho z nejoblíbenějších rodinných seriálů za posledních dvacet let? Gilmorova děvčata stojí na neobvyklém vztahu matky a dcery, který místo rodičovského hlídacího připomíná spíš ten rozverný kamarádský. Možná za to může menší věkový rozdíl mezi matkou Lorelai a dcerou Rory, jelikož Lorelai otěhotněla v pouhých šestnácti letech. Jedním z dalších důvodů může být i to, že šestnáctiletá Rory musí někdy vychovávat spíše svoji matku, zatímco Lorelai se snaží svou přespříliš zodpovědnou dceru přimět k mladické nerozvážnosti (ačkoliv jen v mezích).

Jak tedy vypadal vztah mezi herečkami Lauren Graham (Lorelai) a Alexis Bledel (Rory), když za objektivem kamery klapla klapka? Byly to kamarádky, nebo se nemohly ani cítit?

Zvláštní pouto mezi Gilmorovými děvčaty?

Lauren Graham nedávno o vztahu s její letitou kolegyní promluvila. Když seriál Gilmorova děvčata začínal, Lauren Graham bylo třiatřicet let, zatímco Alexis Bledel měla čerstvých devatenáct. Mohly mít s takovým věkovým rozdílem ty dvě něco společného víc než práci?

Představitelka Lorelai se na dotazy diváků k tomuto tématu vyjadřuje tak, že jsou opravdovými kamarádkami, které se ale nevidí denně (je otázka, zda je to vůbec možné, když obě dvě pracují jako herečky). Podle slov Graham spolu chodí čas od času na oběd či večeři, Alexis Bledel dokonce s Lauren řešila i svatbu se snoubencem Vincentem Kartheiserem. "Vždycky nás pojilo speciální pouto, vždycky jsme spolu trávily čas i po natáčení. Byly jsme nerozlučné. Ale musím se přiznat, že po konci seriálu jsme se navzájem přirozeně vzdálily, už nás nespojovala každodenní práce na Gilmorových děvčatech. I tak se ale čas od času vídáme na večeři i ve chvílích, kdy nemusíme," vysvětluje představitelka Lorelai. I to může být pro fanoušky Gilmorových děvčat pozitivní zpráva.

KDO JE NEJÚSPĚŠNĚJŠÍ HEREČKOU Z GILMOROVÝCH DĚVČAT? DVĚ HLAVNÍ POSTAVY TO PŘEKVAPIVĚ NEJSOU

Co nevíte o seriálu Gilmorova děvčata?

Gilmorova děvčata se stala ideálním odrazovým můstkem pro několik dnešních televizních a filmových hvězd, jako jsou Melissa McCarthy (Ženy sobě, Drsňačky, Špión), Jared Padalecki (Lovci duchů) a Milo Ventamiglia (Hrdinové, This Is Us).

Seriál vymyslela scenáristka, režisérka a producentka Amy Sherman-Palladino (Roseanne, Bunheads, The Marvelous Mrs. Maisel), která proslula rychlými dialogy, obskurními popkulturními narážkami a dlouhými nepřerušovanými záběry mluvících postav.

Hlavními hrdinkami Gilmorových děvčat jsou mladá svobodná matka Lorelai a její chytrá dospívající dcera Rory. Mají k sobě velice blízko a žijí jako nejlepší kamarádky. Lorelai pochází z bohaté rodiny, ale dokázala se osamostatnit a je na to patřičně pyšná.

Dalších 11 věcí, které o Gilmorových děvčatech víte a jenom jste je zapomněli, najdete tady.

Sledujte Gilmorova děvčata každý den na Prima LOVE!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 15. 4. 2024

Vaše kreativita je na vrcholu, Berani, tak toho využijte. Tento den je ideální pro malování nebo psaní. I když svůj talent považujete za hluboko pod úrovní amatérského, možná budete překvapeni tím, co jste schopni vytvořit. Ignorujte svého přísného vnitřního redaktora a pracujte pro čisté potěšení z tvorby. Výsledky vás potěší.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.