Kamarádka, nebo matka? Představitelka Jane z Rizzoli & Isles vychovává tři dcery

Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně V (5) - upoutávka

Angie Harmon, již můžete znát jako sarkastickou vyšetřovatelku v seriálu Rizzoli & Isles, je matkou tří dcer. Na jejich výchově se podílela částečně kvůli natáčení v jiném státu. Teď si svou roli matky užívá na sto procent. Je víc kamarádka, nebo matka?

Co uvidíte ve čtvrtek ve 20.15 na Prima LOVE?

Ve čtvrteční večer na našem kanálu najdete oblíbenou americkou krimi Rizzoli & Isles. Co se bude dít tentokrát v životech dvou kamarádek?

Doktorka Isles nemůže potvrdit přirozené úmrtí ženy nemocné rakovinou. Je si totiž jistá, že ji někdo zabil tak, že jí vstříknutím vzduchu do žíly způsobil embolii…

Mateřství u slavných hereček

Mateřství a herectví se v minulých letech dalo těžko skloubit, ale dnešní doba nahrává matkám o dost příznivěji. Kombinovat mateřství a práci je v dnešní době pro většinu žen nejen ekonomická nezbytnost, ale stojí za tím i touha uplatnit se i jinde než v prostředí, které zahrnuje výměnu plen, koupání a krmení.

To se částečně povedlo i herečkám jako je Emily Deschanel, která během více než desetileté kariéry v seriálu Sběratelé kostí stihla odrodit dvě děti (stejně jako její sestra Zooey Deschanel ze seriálu Nová holka). Fanouškům dokonce prozradila, že si malé děti bere často na seriálový plac.

JAK VYCHOVÁ DÍTĚ HVĚZDA SBĚRATELŮ KOSTÍ? PŘEČTĚTE SI VÍCE NA IPRIMA.CZ

Situaci měla o to komplikovanější hvězda Rizzoli & Isles Angie Harmon, kterou znáte jako kriminalistku Jane Rizzoli. Ta při nástupu do seriálu měla už jednu dceru větší a rozhodla se, že svoje děti nechce vychovávat ve slunném L.A. A tak je i s manželem odstěhovala do Jižní Karolíny, aby děti seriálové hvězdy mohly vyrůstat v normálním prostředí.

Za svými třemi dcerami odjížděla každý víkend z natáčení, ale veškerá starost připadla během týdne na jejího manžela, bývalého hokejistu NHL. Po několika letech, v roce 2014 však manželský pár ohlásil rozvod. Ne všechno se v životě Angie Harmon povedlo, ale po skončení seriálu se herečka plně věnuje svým dcerám. A jak to vypadá, je to už spíše jejich parťačka než respekt vyžadující osoba.

JAK SI PŘEDSTAVITELKA JANE RIZZOLI ZAŘIZUJE DŮM PO ROZVODU?

Sdílejte článek
Štítky mateřství

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 5. 2024

Kdyby byl každý den jako dnes, život by byl ráj, Berani. Je to pro vás potenciálně nádherné období. Možná najdete odpovědi na problémy, které vás trápí už několik týdnů. Při všech rozhovorech mějte uši otevřené. Mohli byste narazit na dílo, na které jste dlouho čekali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.