Kanál Prima LOVE oslavil 9. narozeniny. Zasněná láska zabodovala... a další romantické seriály!

Už 9 let mohou české divačky díky kanálu Prima LOVE prožívat ty nejtajnější sny a tužby s královnou romantiky Rosamunde Pilcher či Danielle Steel, náruživá dobrodružství se seriálem Já, společnice či Gigolové nebo odlehčit denním strastem a všednosti díky humoru Gilmorových děvčat či Sexu ve městě. To ale rozhodně není vše.

Poslední měsíce boduje Prima LOVE seriálem Zasněná láska. Ten především u divaček vzbuzuje obrovské vlny nadšení. Neuvěřitelně sexy herce Cana Yamana si zamilovaly natolik, že boří jeden rekord ve zhlédnutí za druhým. České ženy a dívky se ho na televizních obrazovkách nemohou nabažit, a tak doslova atakují archiv iPrima.cz, aby si peripetie se Sanem přehrávaly znovu a znovu.

Seriál Zasněná láska se stal naprostým hitem a nejsledovanějším online pořadem, který v týdnu od 17. do 23. února dosáhl na úctyhodných 597 000 video views.

Jak se ale stalo, že se kanál Prima LOVE etabloval v srdcích českých žen a dívek? Ztotožnily se s ním! Stejně tak jako každá žena, musel i kanál Prima LOVE přijít na to, že nejlepší je být sám sebou a otevřít se lásce. Objevit každou svou stránku a zamilovat si ji. Ke svým sedmým narozeninám totiž před dvěma lety divačkám Prima LOVE nadělila svůj přerod, kdy se zaměřila pouze a jen na lásku ve všech jejích podobách.

Nabízí sice i humor a napětí, ale vždy citlivě zabalené v hávu lásky a vztahů. A to za všech časů, ve všech žánrech, ať už se jedná o žhavé novinky či lety prověřené klasiky. Podíl divaček na sledovanosti kanálu Prima LOVE tak za rok 2019 činil už úctyhodných 78 %.

Telenovely, láska a rodinné vztahy

Na své si za tu dobu přišly divačky milující jak telenovely v čele s již zmíněnou Zasněnou láskou, tak i takové stálice, jako byla Tisíc a jedna noc. Vžít se mohly do vztahů v rodinných klanech v seriálech McLeodovy dcery či Ranč Heartland, zavzpomínat po boku Doktorky Quinnové či se nechat unést neotřelým konceptem, kdy hlavní hrdinka cestuje v čase a zažívá lásku nejen v současnosti, ale i v minulosti coby tajemná Cizinka.

Nepřišly ale ani o intriky v hvězdně obsazené Zlé krvi s Jessicou Lange a Susan Sarandon, natož o pořádnou porci vzrušení v sérii Já, společnice. Lásku si užily a trable s ní překonaly s humorem díky Lorelei a Rory Gilmorovým. Seznam je takřka nekonečný a kanál Prima LOVE za ta léta přinesl svým divačkám nejen zamilované seriály, ale i filmy od bohyň zamilované tvorby Rosamunde Pilcher, Danielle Steel či od Katie Fjorde. Zabodovala také filmová série podle veleúspěšné knižní předlohy Květiny v podkroví. Vůbec nejsledovanějším snímkem uplynulého roku byl tajemný příběh Naše farma v Irsku: Záhada, který si 12. srpna 2019 nenechalo ujít 196 000 diváků s podílem na sledovanosti 5,7 % v CS 15+. Srpen patřil celkově k nejsilnějším měsícům uplynulého roku, kdy v čase 17.30–23.30 dosáhl na podíl sledovanosti ve výši 2,53 % pro tutéž cílovou skupinu.

Vlastní tvorba na Prima LOVE

Pozadu nezůstala ani vlastní tvorba, kdy v pořadu NEW LOOK divačky s Evou Decastelo objevovaly, jak zdůraznit svou vnější krásu, a podpořit tak i tu vnitřní. A s Agátou Prachařovou zase zjišťovaly, jak na to, aby přes všechny nástrahy života a výchovy samotné mohly být Mámou nad věcí. Na své divačky ale myslí i mimo televizní či počítačové obrazovky.

Na 1. máje se pražská Grébovka už počtvrté promění v ten nejzamilovanější prostor se spoustou aktivit v duchu lásky, krásy a zábavy. DERMACOL LOVE DAY se tradičně zaměří na ženy, které si budou moci užít den plný hýčkání za doprovodu svých drahých poloviček a těch nejmenších. Návštěvníci se mohou těšit na známé tváře televize Prima v čele s moderátory Evou Perkausovou a Petrem Vágnerem.

Speciálním hostem akce bude Mikolas Josef, vystoupí také ABBA Stars Revival Band, chybět nebudou ani módní přehlídky, workshopy, líčení a zkrášlovací procedury a spousta dalších aktivit. A tak to bude i nadále, jelikož si Prima LOVE pro své divačky i do desátého roku připravila nejen osvědčené klasiky, ale i novinky, kterými vžene nový vítr do jejich životů.

Zdroj TV dat: ATO – Nielsen Admosphere, živě + TS0-3 TV, ke dni 3. 2. 2020 Zdroj online dat: ATO – Nielsen Admosphere, PEM D, 17.–23. 2. 2020

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 4. 2024

Zadal vám někdo úkol a pak odešel, aniž by vám dal pokyny? Není divu, že se cítíte zmatení a frustrovaní. Pokud neexistuje žádný návod a pokud nikdo jiný neví, o co jde, nemějte výčitky svědomí a nechte to být, dokud nedostanete řádné poučení. Je rozumnější počkat, než to udělat špatně a muset to dělat znovu. Raději bezpečně, než abyste litovali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.