Seriály a filmy

1. března 2018 17:00

Ilona Blašková

Katy Perry přijela do Prahy navštívit Orlanda Blooma

Jestli jste správní fanoušci bulváru, pak vám určitě neuteklo, že slavný hollywoodský herec Orlando Bloom je už několik měsíců v Praze, kde natáčí hororový seriál Carnival Row. No a hádejte, kdo ho sem přijel navštívit! Bývalka Katy Perry!

Popová megahvězda bydlí s Orlandem v jeho apartmá kousek od Národního divadla. A včerejší den měla tahle dvojice jen a jen pro sebe. Krátce po poledni zašli na oběd do luxusní restaurace hned naproti, a společnost jim u toho dělal i jeho psí mazlíček Mighty.

Orlandovi se nelíbilo, že byli slavnému páru po celý den paparazzi v patách. S jedním z nich si to šel vyřídit osobně jako chlap s chlapem. Pak už se nechal společně s Katy vyzvednout řidičem a v dodávce s černými skly odjeli směr Pražský hrad.

Od procházky historickým centrem Prahy je neodradily ani třeskuté mrazy, které dnes panovaly. Po zakoupení vstupenek si šla dvojice prohlédnout největší památku města - Chrám svatého Víta. Dovnitř už nás ochranka s kamerou nepustila. Jeden ze zaměstnanců nám ale prozradil, že musel slavného herce pokárat, aby si uvnitř posvátných prostor sundal čepici. I celebrity zkrátka musí dodržovat pravidla.

O tom, že jsou tihle dva zase spolu, svědčí i něžné gesto, kterým Orlando svoji lásku zahrnul. I když si jinak dávali před novináři velký pozor, a vyvarovali se veřejného držení za ruku i líbání. Pravdou je, že lepší město než romantickou Prahu si pro znovuzpečetění svojí lásky vybrat nemohli. A i když je tady počasí extrémně chladné, tyhle dva snad hřeje nejenom mládí, ale hlavně láska.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.