Seriály a filmy

27. října 2018 14:00

Markéta Škorňová

Kdo je nejlépe placenou televizní herečkou v Americe? Vítězkou je herečka z Takové moderní rodinky

Časopis Forbes zveřejnil další ze svých populárních žebříčků úspěšnosti. Tentokrát se zaměřil na americké televizní seriály a jejich hvězdy. A kdo se stal nejlépe placenou herečkou a hercem v této kategorii?

Pro někoho mohou být výsledky překvapivé, ale kdo sleduje seriál „The Modern Family“, ví, že je právem na samém vrcholu nejlépe placených hereček právě Sofia Vergara. Podle časopisu Forbes, který žebříček nejlépe placených herců a hereček televizních seriálů sestavil, si krásná Vergara vydělá o 16 milionů ročně více, než Kaley Cuoco (Teorie velkého třesku), která skončila na druhém místě.

Čísla prozrazují, že v sezóně 2017/2018 si herečka vydělala přes 42 milionů dolarů, což v přepočtu znamená neuvěřitelných 950 milionů korun! Nejlépe placeným hercem se pak stal Jim Parson, který hraje Sheldona v Teorii velkého třesku. Ten si za poslední sezónu vydělal 26,5 milionu dolarů.

Jak „Taková moderní rodinka“, tak „Teorie velkého třesku“ doslova ovládá kategorii televizních seriálů v USA. Dokazuje to i fakt, že v žebříčku je 13 z 20 jmen právě z těchto dvou seriálů.

Je více než zřejmé, že žebříčky v budoucích letech budou vypadat jinak. Oblíbená „Teorie“ totiž právě vysílá svou úplně poslední sérii.

Mimo hvězdy zmíněných seriálů se na žebříček těch nej dostala například Ellen Pompeo ze seriálu „Chirurgové“ nebo Mark Harmon z „NCIS“.

A tady jsou už kompletní výsledky:

Nejlépe placené televizní herečky:

1. Sofia Vergara $42,5m

2. Kaley Cuoco $24,5m

3. Ellen Pompeo $23,5m

4. Mariska Hargitay $13m

5. Julie Bowen $12,5m

6. Mayim Bialik $12m

6. Melissa Rauch $12m

8. Kerry Washington $11m

9. Claire Danes Homeland $9m

10. Pauley Perrette $8,5m

Nejlépe placení televizní herci:

1. Jim Parsons $26.5m

2. Johnny Galecki $25m

3. Kunal Nayyar $23.5m

3. Simon Helberg $23.5m

5. Mark Harmon $19m

6. Ed O'Neill $14m

7. Eric Stonestreet $13.5m

8. Jesse Tyler Ferguson $13m

9. Ty Burrell $12m

10. Andrew Lincoln $11m

Sdílejte článek
Štítky USA Sofia Vergara

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 2. 2024

Je těžké popřít sílu chemické reakce na jinou osobu. Dnes se pravděpodobně setkáte s někým, nebo jste možná právě potkali někoho, kdo na vás má silný vliv, Berani. Tuto osobu nemůžete dostat z hlavy. Není jasné, zda se jedná o jednorázový flirt, nebo o dlouhodobý románek. Ať už se ukáže, že jde o cokoli, jste nadšeni, že se cítíte tak vzrušení a živí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.