Kdo je nejúspěšnější herečkou z Gilmorových děvčat? Dvě hlavní postavy to překvapivě nejsou

Kdo je nejúspěšnější součástí klanu Gilmorových děvčat? To jméno vás dost možná překvapí. Gilmorova děvčata můžete vidět každý den na Prima LOVE.

Gilmorova děvčata Lorelai a Rory prožila na televizní obrazovce kus života. Svobodná matka Lorelai má na začátku první série „něco přes třicet”. Když se seriál začal vysílat, herečce Lauren Graham bylo právě 34 let. Dospívající Rory má na začátku přesně 16 let. Herečce Alexis Bledel bylo ve stejné době necelých dvacet. V rolích Gilmorových děvčat strávily následujících sedm let.

Jednou z dalších postav, která se zapsala do paměti diváků, byla boubelatá nejlepší kamarádka a spolumajitelka hotelu Vážka, Sookie. Na tu čeští diváci už možná poněkud zapomněli, v Americe to je ale naopak. Její představitelka Mellisa McCarthy se právě tam těší obrovskému úspěchu nejen jako herečka, ale i jako podnikatelka.

Nominace na Oscara a milionový byznys

Sedmačtyřicetiletá Mellisa McCarthy nastoupila do seriálu Gilmorova děvčata v době, kdy se ještě baculky v televizním byznysu nenosily. Bylo to období, kdy anorexie a bulimie vládla Holllywoodem. McCarthy ale svým vzezřením připomínala většině Američanů, že Gilmorova děvčata jsou zkrátka takový pohled do města na americkém západu. Ačkoliv to neměla Mellisa se svou postavou jednoduché, dokázala ve světě vybojovat svoje místo na slunci.

Představitelka Sookie zabodovala v seriálu Mike a Molly a v hollywoodských komediích Ženy sobě, Drsňačky nebo Špión. Za Ženy sobě byla nominována na Oscara. Od roku 2011 je takřka každoročně nominována na cenu Emmy – a dvakrát uspěla. Blýskla se také v komediálním pořadu Saturday Night Live, kde s velkým ohlasem parodovala Seana Spicera, tehdejšího mluvčího amerického prezidenta. Kromě herectví se věnuje filmové produkci a píše scénáře.

Kromě toho, že sbírá herecké ceny a slaví komerční úspěch všemi možnými směry, je také majitelkou produkční společnosti, která natáčí filmy. Mellisa McCarthy si natáčí filmy, které natáčet chce. A mimo jiné, se rozhodla vtvořit i svou vlastní kolekci oblečení, které je nejen XXL, ale nabízí oděvy pro všechny postavy. I oblečení od slavné herečky se u Mellisy setkalo s velkým úspěchem.

Na co sáhne, to se zkrátka promění ve zlato. Sookie můžete sledovat každý den v Gilmorových děvčatech na Prima LOVE.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 5. 2024

Berani, dnes očekávejte ve svém domě hodně aktivit. Mohla by se tam sejít skupina, možná velká, kterou hostíte vy nebo někdo z rodiny, a vyvolat podnětné rozhovory. Mohli byste se nechat strhnout energií, díky níž se dostanete do kontaktu s novým vědomím svých pocitů. Dnes večer očekávejte živé sny o cestování, cizích místech nebo létání.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.