Kdo je protivníkem Rizzoli a Isles? A znáte protivníky nejslavnějších detektivů?

Jane a Maura budou ve Vraždách na pitevně řešit vraždu svědka, který měl usvědčit členy gangu. Místo toho se stal sám obětí. Proti komu ale budou kriminalistky stát? Uvidíte ve čtvrtek ve 22.40 na Primě. A kdo jsou protivníci dalších známých vyšetřovatelů? Podívejte se na trojlístek nejslavnějších.

Sherlock vs. Moriarty

Geniální detektiv Sherlock Holmes řeší případy, jež by mnozí méně nadaní nerozlouskli, levou zadní. I on má ale své bolavé místo – neméně brilantního Moriartyho, který však stojí na druhé straně zákona.

Co se knižní předlohy týče, střet s Moriartym u Reichenbašských vodopádů stojí Sherlocka dokonce život – aspoň to si fanoušci mysleli do doby, než ho počátkem století A. C. Doyle znovu oživil. A Moriarty v sérii Sherlock Holmes: Jak prosté na Prima love? Velké překvapení!

Kůstka vs. matematický génius

Úhlavní nepřítel Temperance „Kůstky“ Brennan ze Sběratelů kostí? Matematický génius a zloduch Christopher Pelant – i zde tedy stojí brilantní odbornice na „správné straně“ proti schopnému zločinci.

Na konci sedmé série Pelantovou zásluhou padlo na Temperance podezření z vraždy a na začátku osmé řady byla Brennan dokonce na útěku. Nepříjemné překvapení Pelant „Kůstce“ přichystá i na konci současné série – v ohrožení se totiž ocitne její životní partner Booth. Představuje pro Pelanta další cíl?

Mulder vs. kouřící muž

A zde trocha tajemna. Kouřící muž je velmi rozporuplná a hlavně dlouho záhadná postava Akt X spjatá s minulostí agenta Foxe Muldera. Člen tajemného Syndikátu se v Aktech X pohyboval od počátku seriálu a teprve pozvolna začala vyplouvat na povrch pravda o jeho vztahu k Mulderovi i aktivitách v neméně záhadném Syndikátu. Jeho kontakty jsou velmi významné. Škodí Mulderovi, nebo pomáhá?

Rizzoli & Isles. Dnes ve 22.40 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 9. 2023

Berani, možná dnes pocítíte nutkání vstát a vyrazit, ale zároveň můžete mít pocit, že nejste připraveni. Možná nemáte pocit, že stojíte na dostatečně pevné půdě, abyste mohli udělat další krok. Nedovolte, aby vás tlak okolního světa posunul někam, kam nejste připraveni jít. Jděte svým vlastním tempem a buďte tolerantní k těm, kteří se rozhodli jít svým tempem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.