Seriály a filmy

11. června 2018 10:08

Kdo ze slavných miluje pózovat nahoře i dole bez?

V moderní době fotografové i fanoušci nemusí své idoly dlouho přemlouvat, aby ty nafotily nějaké pikantní snímky. A přitom to není tak dávno, co měly takové fotky cenu zlata a paparazziové je prodávali za miliony. Některé hvězdy současnosti se svlékají důstojně, ale některé... škoda mluvit.

Emily Ratajkowski

Asi 75 procent Instagramu této modelky se skládá z polonahých a úplně nahých fotek. Naštěstí se kráska pořád drží v rámci mezí a zakrývá si odhalené partie rukama. Nevinný výraz v obličeji, plné rty a nahé tělo - tyhle fotky se mohou snadno zařadit na stránky mnoha pánských časopisů.

Kim Kardashian

Přes 112 milionů sledujících na Instagramu. Ne, to není vtip. Kim je skutečná ikona a sleduje ji zkrátka celý svět. Mediální hvězda moc dobře ví, jak své fanoušky zaujmout, a co vypíchnout. Právě proto na svých sociálních sítích mixuje archivní snímky s fotkami svých ratolestí, fotografie ze života a ředí to svými odhalenými snímky. A v těchto podobách nemá strach se objevovat ani na veřejnosti či červeném koberci. Jednou za dámu, jednou polonahá. A není to tak dávno, co vydala Kim nový parfém, jehož flakón je kopií Kiminy figury. Samozřejmě, že když flakónek vyráběli, Kim pózovala nahá.

Bella Hadid

Bella se nenechává fotit nahá tak často jako její kolegyně, i přesto se sem tam nějaká ta fotka objeví. Kompenzuje si to svými outfity, které jsou pikantní až až a nějaké nahoře bez tedy není zapotřebí.

Rihanna

Nemůžeme tvrdit, že RiRi pózuje nahá. Některé její outfity jsou ale tak extravagantní a průsvitné, že je stejně vše vidět. Ještě pár měsíců a zpěvačka předběhne současnou královnu odhalenosti Lady Gagu.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 2. 2024

Je těžké popřít sílu chemické reakce na jinou osobu. Dnes se pravděpodobně setkáte s někým, nebo jste možná právě potkali někoho, kdo na vás má silný vliv, Berani. Tuto osobu nemůžete dostat z hlavy. Není jasné, zda se jedná o jednorázový flirt, nebo o dlouhodobý románek. Ať už se ukáže, že jde o cokoli, jste nadšeni, že se cítíte tak vzrušení a živí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.