Seriály a filmy

17. června 2014 19:00

Gabriela Gabrielová

Kdysi se štítila syrového masa, teď špikuje jehněčí. Prostřeno!

Třetí hostitelka o sobě říká, že je svobodomyslná, společenská, má smysl pro humor a je upřímná. Občas prý trochu lempl, ale ne bez talentu. Dívejte se ve středu od 18 hodin na Primě na Prostřeno!

To sedí. Zcestovalá Jitka je kořením týdne a její tvořivost a alternativní styl se promítají nejen do stěn jejího bytu a celého image, ale i menu. „Chvíli jsem měla křeč do ruky a tik do oka,“ říká o svém vaření, které si nijak neulehčila. Co si ale ulehčila, to je úkol týdne. Kolik bodů ji budou stát údajně zapomenuté koblížky? Škoda, protože večeře se povedla. Příjemným zpestřením je úvodní výlet do italské a španělské kuchyně v podobě čtyři předkrmů, hlavní chod je vynikající dušené jehněčí, pěkný kus masa, který pro jistotu, kdyby někomu páchlo, ještě doplní kuřecí závitek. Místo polévky je pikantní pasta z Kalábrie podle receptu Jitčiny italské kamarádky. Dobrý je grilovaný ananas s domácí zmrzlinou. Jitka je pozorná hostitelka, myslí i na Danielu, přesto je nálada poněkud unavená. Víťa po třech večerech strávených uprostřed žen přizná, že holčičí řeči o dietách ho moc neberou. Pobaví ho aspoň improvizovaná hodina italštiny?

Připravit jehněčí není nic lehkého

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.