Seriály a filmy

15. srpna 2018 08:30

Kelly z Beverly Hills 90210 ukázala svou dceru: Podobu se slavnou mamkou nezapře

Krásná Kelly ze slavného seriálu Beverly Hills 90210, kterou hrála Jennie Garth (46), už dávno není tou mladou kočkou, jako před dvaceti lety. I přes svůj věk ale vypadá skvěle a na své postavě dře několikrát týdně. A není v tom sama! Ve cvičení ji podporuje i její dcera Lola, která jako kdyby své mamince z oka vypadla.

Patnáctiletá Lola geny z matčiny strany rozhodně nezapře. Nejen, že je krásná, ale po mamince má také herecký talent! Ve svých patnácti letech je hvězdou jednoho z dětských pořadů na Netflixu!

Dalo by se říct, že si Jennie vychovává svou následovnici. A jako správná máma je na svou dceru náležitě pyšná.

Momentálně Kelly z populárního seriálu neprožívá zrovna šťastné období- má za sebou již třetí rozvod a stres se projevil i na její postavě. Kila navíc se však snaží shodit tvrdou dřinou v posilovně, kam chodí s Lolou.

I mladá dívenka má totiž, jak jinak než po mamince, sklony k přibírání. Z fotek na sociálních sítích je ale dobře vidět, že tvrdá dřina se vyplácí a holky se co nevidět dostanou zase do formy!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 2. 2024

Berany možná čekají krušné chvíle. Dobrá zpráva je, že se to zlepší. Pokud jste rodiče, děti budou každých pět minut něco chtít a vy můžete cítit tlak ze všech stran. Ani váš milostný život není imunní vůči pochybnostem, které jako by se vám vznášely nad hlavou. Žádný kompromis pro vás není možný, Berani. Jen vydržte a vězte, že přicházejí klidnější dny.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.