Seriály a filmy

20. ledna 2018 00:22

Kirsten Dunst čeká děťátko: fotka jako důkaz?

Už několik měsíců se spekuluje, že herečka, co si zahrála Spider-Manovu lásku, je těhotná. Samotná Kirsten (35) se k podobným zvěstem odmítá vyjádřit. Fotografové se nejednou snažili ji odchytit na procházkách, ale Dunst si vždy vzala volné šaty, pod kterými šlo jen těžko něco poznat. Poslední fotky byly udělány na letišti v Los Angeles a lze podle nich odhadovat, že herečka je skutečně těhotná!

Přesvědčte se sami! Hollywoodská herečka a její herecký kolega a životní partner Jesse Plemons budou rodiči prvního dítěte. V létě loňského roku se Dunst nejednou nechala slyšet, že v současnosti je podle ní ideální období na dítě a pauzu v kariéře. Pro vydání časopisu Marie Claire pronesla:

‚‚Nikdy jsem nepatřila k těm lidem, kteří permanentně tvrdí, že potřebují dítě. Jak se mi ale narodila kmotřenka, pochopila jsem, že miluji děti! Ten pocit... to si nedovedete představit. Otevírá vám to takové obzory. Včera jsem ji ukládala ke spánku a ráno se ona zeptala své maminky, kde že jsem. Prostě se mi líbí mít rád. A totéž chci pociťovat k dětem vlastním.“

Žádost o ruku přišla herečce ještě začátkem loňského roku. Zasnoubení Kirsten také dlouho tajila a až po dlouhé době se ukázala na veřejnosti se zásnubním prstýnkem. V interview Jimmyho Fallona Kristen humorně okomentovala, jak ji Jesse žádal o ruku.

‚‚V té době jsem byla celkem nemocná a on se rozhodl mě požádat o ruku. Bylo to vtipné, ale i přesto skvělé. Víte co, hned jsme si ověřili, že ve zdraví i v nemoci... Ke všemu jsem byla hrozně zpocená a měla horečku.“

Zasnoubení Dunst a Plemonse proběhlo velmi rychle. O jejich vztahu se začalo mluvit už v květnu 2016. To znamená jen měsíc po jejím rozchodu s hercem Garrettem Hedlundem, se kterým byla přes 4 roky.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.