Kolik hodin měl průměrný natáčecí den Gilmorek aneb zajímavá čísla seriálu

Gilmorova děvčata můžete stále sledovat každý den na Prima LOVE. Premiérové díly uvidíte v 18.10. Teď s námi můžete poznat fakta ze zákulisí. Víte, kolik hodin měl takový průměrný pracovní den na place Gilmorových děvčat?

10. měsíc

Asi všichni musíme souhlasit s tím, že Gilmorova děvčata evokují podzimní náladu. Možná je to tím, že premiéra celého seriálu byla plánovaná na říjen. Gilmorova děvčata měla premiéru na podzim 2000. Postupně vzniklo 7 sérií a celkem 153 epizod.

0 zkušeností

Alexis Bledel získala roli Rory navzdory tomu, že neměla žádné zkušenosti před kamerou.

Smlouva na 6 let

Jess se měl původně objevit jen v několika epizodách. Ale producenti si natolik oblíbili jeho představitele Mila Ventimigliu, že mu nabídli smlouvu na 6 let. Herec se rozhodl podepsat kontrakt na pouhé 2 roky a po jeho uplynutí ze seriálu odešel.

14 hodin natáčení

Natáčení jedné epizody trvalo 8 pracovních dní. Natáčelo se 14 až 20 hodin denně.

8. série?

Gilmorova děvčata skončila po sedmé sérii. Krátce se uvažovalo o 8. sérii, která by byla zkrácená na 13 epizod. Nakonec Netflix natočil v roce 2016 novou krátkou sérii čtyřdílnou minisérii Gilmorova děvčata: Rok v životě, ve které se Rory potýká s neúspěšnou žurnalistickou kariérou i komplikovaným osobním životem. Každá epizoda má zhruba 90 minut a odehrává se během jednoho ročního období.

38 pokusů

Kvůli složitým dialogům a dlouhým záběrům se scény musely často mnohokrát opakovat. Lauren Graham prohlásila, že nikdy před Gilmorovými děvčaty ani po nich tolikrát znovu netočila nějakou scénu. Alexis Bledel prozradila, že na jednu ze scén bylo potřeba 38 pokusů. Kvůli složitým dialogům navíc nemohli herci improvizovat.

Sledujte Gilmorova děvčata na Prima LOVE každý den v 18.10.

Sdílejte článek
Štítky zajímavosti

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 5. 2024

Tento den nemusí patřit k vašim oblíbeným, Berani. Možná si až příliš uvědomujete omezení, která vám přináší vaše hlavní zaměstnání. Pravděpodobně budete toužit po odpovídající odměně za svou práci. Tento den je vhodný k definování nových osobních a profesních cílů. Budou vás podporovat při plnění vašich povinností. A co takhle mezitím požádat o zvýšení platu?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.