Seriály a filmy

26. ledna 2015 14:00

Gabriela Gabrielová

Komu sluší smrt? Willisovi a jeho manželkám!

Meryl Streep, Goldie Hawn, Isabela Rosselini a Bruce Willise. To je obsazení černočerné komedie Smrt jí sluší. Budete se smát a budete mít výčitky svědomí. Protože není nad to mít za manžela Bruce Willise... To uvidíte v úterý na Primě ve 20.15.

Životy měli před sebou, teď tak trochu klopýtají pod tíhou věků. Všichni překročili padesátku a místo toho, aby jejich životy a kariéry nabíraly na obrátkách, klesají strmě dolů. Bruce, bývalý špičkový plastický chirurg, skončil jako maskér mrtvol a jeho milenkou už je jen whisky. Krásná Meryl se po rozchodu s ním stala neperspektivní sádelnatou troskou s povislými víčky. A také Goldie, bývalá kamarádka Meryl a milenka Bruce, si stále víc uvědomuje, že doba, kdy se všichni muži kořili jejím půvabům a svět jí ležel u nohou, je dávno pryč.

Chvíle, kdy každý z nich potká záhadnou čarodějku Isabellu Rossellini, která vlastní elixír života, rázem všechno změní. K lepšímu? Nebo k horšímu?

Za vším hledej ženu! Bruce je slaboch, který sedí, jak se lidově říká, na dvou židlích. Meryl a Goldie jsou náročné ženy, ale mohou vyprávět, jaké to je žít s Brucem pod jednou střechou...

1) Kolikrát si budete chtít utrhnout hlavu...

2) Naučíte se slyšet všechno (pardon, co chcete). I to, co nechcete...

3) Na druhou stranu – Bruce vás může přinejhorším i vylepšit...

4) Před dalším výbuchem vzteku se naučíte "zarazit" hlavu do písku. A když není po ruce písek...

5) Když už ani hlava v písku nezabere, bláznivá milenka překvapí nejen vás, ale i jeho samotného...

6) Jediné, co mu můžete odpustit, je to, že zná plno šikovných čarodějnic...

7) Po jejichž návštěvě vypadáte takto...

8) A možná najdete v milence manžela kamarádku na život a na smrt!

Nenechte si ujít skvělou komedii v úterý na Primě ve 20.15 s hvězdami, jako je Meryl Streep, Goldie Hawn a Bruce Willis!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 10. 2023

Dnes se vám může podařit mnoho věcí. Energie je velmi intenzivní. Dávejte si pozor na manipulaci s druhými. Nikdo nemá rád, když mu někdo rozkazuje, a proto buďte taktní. Snažte se nedávat najevo své nadřazené znalosti. Lidé vám to budou mít za zlé, i když máte dobré úmysly (a máte pravdu).

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.