Korsak z Rizzoli & Isles se bude ženit. Víte, kolik už měl žen?

Poslední díl šesté série Rizzoli & Isles bude hodně nahuštěný, nudit se rozhodně nebudete. Co můžete čekat v poslední epizodě šesté série?

Co uvidíte během čtvrtečního večera na Prima LOVE?

Jde do tuhého. Poslední epizoda šesté série bude hodně napínavá, jelikož půjde o život celého oddělení.

Zdá se, že kruh kolem Janiny bývalé spolužačky, která z neznámého důvodu pronásleduje ji i její blízké, se pomalu stahuje. Poručík Korsak si konečně bere Kiki, a když se večer v rámci oslavy jdou všichni před restauraci vyfotografovat, ze tmy se objeví červená tečka mířící na shluk lidí.

Více uvidíte v Rizzoli & Isles na Prima LOVE ve 20.15!

NATÁČENÍ RIZZOLI & ISLES SI VYBRALO SVOU DAŇ V OSOBNÍM ŽIVOTĚ HEREČKY

6 věcí o Korsakovi

Kolega Jane Rizzolliové se během poslední epizody rozhodne udělat závažný krok a chce si vzít Kiki. Předtím, než to udělá, poznejte jeho historii, která je zajímavá nejen v pracovním životě, ale i v tom osobním. Korsak si totiž prožil hodně bolesti, než nalezl Kiki.

1) Korsak je veterán z Vietnamu.

2) Kvůli válce ve Vietnamu ztratil svou první ženu, která nevydržela čekat tak dlouho sama v Americe a zamilovala se do jiného.

3) Korsak byl ženatý třikrát. Třetí žena podle něj byla nejlepší. I tak to nakonec nedopadlo. Korsak vychovával jejího syna, Melody se ale vrátila ke svému bývalému a synovi namluvila, že o něj Korsak už nemá zájem. To úspěšnému policistovi samozřejmě zlomilo srdce.

Jane Rizzoliová je mou součástí, tvrdí herečka Angie Harmon. Jak se to projevuje?

4) S Jane Rizzoliovou pracovali dříve v protidrogovém oddělení, pak začali řešit vraždy.

5) Korsak zachránil Jane život, když ji unesl masový vrah Hoyt.

6) Vztahy mezi Jane a Korsakem po únosu vrahem dost ochladly. Korsak má teorii, že se Jane cítí příliš zavázána, jelikož mu záchranu života nikdy nebude moci splatit.

Sledujte Rizzoli & Isles na Prima LOVE každý čtvrtek ve 20.15!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 6. 2023

Berani, můžete očekávat, že váš den bude trochu rozkolísaný. Kdybyste byli olympijským sportovcem, dnes byste stáli na startovní čáře a přemýšleli, zda jste dostatečně trénovali, abyste podali špičkový výkon. Máte natrénováno? Zvládnete to? Na pořadu dne budou jistě otázky týkající se vašich materiálních zdrojů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.