Korsak z Rizzoli & Isles se bude ženit. Víte, kolik už měl žen?

Poslední díl šesté série Rizzoli & Isles bude hodně nahuštěný, nudit se rozhodně nebudete. Co můžete čekat v poslední epizodě šesté série?

Co uvidíte během čtvrtečního večera na Prima LOVE?

Jde do tuhého. Poslední epizoda šesté série bude hodně napínavá, jelikož půjde o život celého oddělení.

Zdá se, že kruh kolem Janiny bývalé spolužačky, která z neznámého důvodu pronásleduje ji i její blízké, se pomalu stahuje. Poručík Korsak si konečně bere Kiki, a když se večer v rámci oslavy jdou všichni před restauraci vyfotografovat, ze tmy se objeví červená tečka mířící na shluk lidí.

Více uvidíte v Rizzoli & Isles na Prima LOVE ve 20.15!

NATÁČENÍ RIZZOLI & ISLES SI VYBRALO SVOU DAŇ V OSOBNÍM ŽIVOTĚ HEREČKY

6 věcí o Korsakovi

Kolega Jane Rizzolliové se během poslední epizody rozhodne udělat závažný krok a chce si vzít Kiki. Předtím, než to udělá, poznejte jeho historii, která je zajímavá nejen v pracovním životě, ale i v tom osobním. Korsak si totiž prožil hodně bolesti, než nalezl Kiki.

1) Korsak je veterán z Vietnamu.

2) Kvůli válce ve Vietnamu ztratil svou první ženu, která nevydržela čekat tak dlouho sama v Americe a zamilovala se do jiného.

3) Korsak byl ženatý třikrát. Třetí žena podle něj byla nejlepší. I tak to nakonec nedopadlo. Korsak vychovával jejího syna, Melody se ale vrátila ke svému bývalému a synovi namluvila, že o něj Korsak už nemá zájem. To úspěšnému policistovi samozřejmě zlomilo srdce.

Jane Rizzoliová je mou součástí, tvrdí herečka Angie Harmon. Jak se to projevuje?

4) S Jane Rizzoliovou pracovali dříve v protidrogovém oddělení, pak začali řešit vraždy.

5) Korsak zachránil Jane život, když ji unesl masový vrah Hoyt.

6) Vztahy mezi Jane a Korsakem po únosu vrahem dost ochladly. Korsak má teorii, že se Jane cítí příliš zavázána, jelikož mu záchranu života nikdy nebude moci splatit.

Sledujte Rizzoli & Isles na Prima LOVE každý čtvrtek ve 20.15!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.