Kouzelný den: Na Primu dorazí Příšerky, psi a dokonce i princ

V sobotu 1. června je Den dětí a protože má Prima family děti ráda, připravila jim dárek v podobě bezva filmů a pohádek. A na co se můžete těšit? Odpoledne strávíte s Příšerkami s.r.o., pak přiběhnou Sněžní psi a večer bude proti zlu bojovat Princ Kaspian v druhém dílu Letopisů Narnie.

Kdo je ranní ptáče, určitě si užije seriál Ninjago, kde se bude tentokrát proběhne klání v závodě Ninjago. A hned potom nastoupí pes Pluto jako záchranář v oblíbeném Disneyhovském Mickeyho Klubíku. Schválně, že se vám z něj nebude chtít odejít! Prima family vysílá pro děti už od 6.55.

Ti, co nevstávají se slepicemi, se k naší pohádkové krasojízdě určitě připojí nejpozději v 11.20, kdy to na Prima family roztočí Příšerky s.r.o. Ve strašidelné továrně, kde se z dětského křiku získává pro město tolik potřebná energie, pracují i dva nerozluční kamarádi – přátelský strašák Sullivan a jeho malý zelený pomocník Wazowski. Jejich obyčejný pracovní den ale naruší malá holčička, která se k nim omylem dostane ze světa lidí. Je potřeba ji bez prodlení vrátit, odkud přišla…

Milovníci zvířátek si přijdou na své ve 13.25, protože právě v tu chvíli doběhne na obrazovky psí spřežení, tedy vlastně Sněžní psi. Zubař Ted Brooks se vydává na Aljašku, aby tam převzal dědictví, mne si ruce a těší se na hromadu peněz. Jaké je ale jeho překvapení, když zjišťuje, že mu do klína nespadly peníze, ale celá smečka tažných psů. Už už se smiřuje se zklamáním, ale v momentě, kdy se na scéně objevuje horal Thunder, který si chce psy přivlastnit, rozhodne se zubař, že si své právoplatné dědictví nenechá jen tak vzít.

Večer se bude bojovat! A ne jen tak o ledacos, sourozenci Peter, Zuzana, Edmund a Lucie mají v úmyslu vrátit svobodu mírumilovným obyvatelům bájné Narnie a nastolit na trůn legitimního dědice trůnu, mladého prince Kaspiana. Na druhý díl Letopisy Narnie, tentokrát s podtitulem Princ Kaspian se podívejte na Prima family ve 20.15. Více k Letopisům Narnie si přečtěte ZDE.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 9. 2023

Nadcházející den by měl být vynikající, Berani. Máte tendenci pracovat s energií, která nemá u ostatních znamení obdoby, a dnes za svou píli sklidíte odměnu. V těchto dnech se jen zřídkakdy najde někdo tak svědomitý jako vy a zasloužíte si uznání. Nicméně, jak dobře víte, čeká vás ještě mnoho kopců, které musíte zdolat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.