Seriály a filmy

9. července 2018 09:49

Krasavec Tom Hardy se těší na druhého potomka se Charlotte Riley!

Hollywoodský lamač srdcí Tom Hardy se těší se svou ženou Charlotte Riley na druhé děťátko! Před pár hodinami zveřejnil pár radostnou novinu veřejnosti. Není divu, že na každé společenské události, kde se dvojice objevila, zářila štěstím.

Dvojice už jednoho potomka má. První dítě se jim narodilo na podzim roku 2015, ale stále se o něm nemluví, protože si Hardy i Charlotte si své soukromí pořádně střeží. Není tak žádným překvapením, že oba tak dlouho novinu o dalším dítěti tajili. Herec pak má ještě syna Louise s bývalou přítelkyní Rachael Speed.

Tom Hardy je v současnosti jedním z nejvyhledávanějších herců Hollywoodu. Dříve se o něm však psalo v návaznosti na drogovou závislost. „Klidně bych prodal vlastní matku pro trochu cracku. Mám ku*va štěstí, že jsem dnes tady, abych byl upřímný,“ nechal se kdysi zarostlý krasavec slyšet.

Dnes je tomu ale jinak. Herec je považován za sex symbol současnosti, žije spořádaný život se svou ženou a dostává se mu těch nejkvalitnějších rolí. Dunkerk, Temný rytíř povstal nebo dokonce seriál Peaky Blinders - to jsou filmy, které se řadí do nekonečného seznamu Hardyho počinů. A aby toho nebylo málo, dokonce to vypadá, že Hardy převezme žezlo od Daniela Craiga a usedne na trůn jako nový James Bond.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 2. 2024

Berani, dnes si dejte pozor na právníky, bankéře a burzovní makléře. Jeden z nich se vás pravděpodobně pokusí uvést v omyl nepřesnými informacemi. I když je možná v jeho či jejím zájmu, abyste tyto informace brali za bernou minci, rozhodně to není ve vašem zájmu. Udělejte si vlastní průzkum a zjistěte si všechna fakta, než se pustíte do finančních investic, které vám někdo doporučuje.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.