Krásná pokojská: Jak se Jennifer Lopez připravovala na roli moderní Popelky?

Obyčejná pokojská a vlivný politik? Nevypadá to, že by se jejich cesty někdy mohly spojit. Romantický film Krásná pokojská pojednává o lidských touhách a fantaziích, které nemusí být jen pohádkou pro děti.

V neděli od 20.00 na Prima MAX uvidíte, že štěstí může potkat každého a opravdu všude. Podívejte se na Krásnou pokojskou z Manhattanu ve vydařeném romantickém filmu. Stele postele v pětihvězdičkovém hotelu, je svobodná matka a vydělává si svých pár babek za to, aby měli boháči v koupelně čisté ručníky a dostatečný počet mejdlíček. A jednoho dne zjistí, že jeden z ubytovaných vlastně není až takový snob. A on zase zjistí, že...

Chcete prozradit, jak tento příběh skončí? V původní slavné pohádce spolu žili šťastně až na věky. V této moderní číhají na moderní "Popelku" mnohé nástrahy. Tak například je tady ve hře ještě děcko. Shánčlivá imigrantka Marisa (Jennifer Lopezová) je také milující matka malého Tye, kterého vychovává sama. Ten zrovna neprožívá lehké období. Ve škole musí přednést před publikem svůj referát a jeho otec mu stále jen slibuje, že se objeví, ačkoliv své sliby nakonec nikdy nesplní.

Co jste o filmu Krásná pokojská nevěděli?

  • Film Krásná pokojská se natáčel v manhattanském hotelu Roosevelt, v newyorském hotelu Waldorf-Astoria a v okolí Bronxu.
  • Herečka Jennifer Lopez je stejně jako filmová Marisa portorikánkou narozenou v Bronxu, pocházející z prostředí pracující třídy. "Znala jsem tuto dívku lépe než jakoukoliv jinou postavu, kterou jsem kdy hrála," prohlašuje Jennifer Lopez. "Znám ten pocit, když člověk zakazuje sám sobě snít o lepším životě."
  • Jennifer Lopez se na natáčení připravovala mimo jiné tak, že trávila nějaký čas se svobodnými matkami, povídala si se skutečnými hospodyněmi a vzpomínala na své dětství v Bronxu.
  • "Na příběhu se mi líbí hlavně to, že Marisa se nijak zvlášť nežene do vztahu se svým princem, protože má obavy ze ztráty sociálního zajištění pro sebe a svého syna, kterého se jí podařilo dosáhnout až po velkém úsilí," říká k filmu jeho scénárista Kevin Wade.

Romantický snímek Krásná pokojská uvidíte v neděli od 20.00 na Prima MAX.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.