Krásná pokojská: Jak se Jennifer Lopez připravovala na roli moderní Popelky?

Obyčejná pokojská a vlivný politik? Nevypadá to, že by se jejich cesty někdy mohly spojit. Romantický film Krásná pokojská pojednává o lidských touhách a fantaziích, které nemusí být jen pohádkou pro děti.

V neděli od 20.00 na Prima MAX uvidíte, že štěstí může potkat každého a opravdu všude. Podívejte se na Krásnou pokojskou z Manhattanu ve vydařeném romantickém filmu. Stele postele v pětihvězdičkovém hotelu, je svobodná matka a vydělává si svých pár babek za to, aby měli boháči v koupelně čisté ručníky a dostatečný počet mejdlíček. A jednoho dne zjistí, že jeden z ubytovaných vlastně není až takový snob. A on zase zjistí, že...

Chcete prozradit, jak tento příběh skončí? V původní slavné pohádce spolu žili šťastně až na věky. V této moderní číhají na moderní "Popelku" mnohé nástrahy. Tak například je tady ve hře ještě děcko. Shánčlivá imigrantka Marisa (Jennifer Lopezová) je také milující matka malého Tye, kterého vychovává sama. Ten zrovna neprožívá lehké období. Ve škole musí přednést před publikem svůj referát a jeho otec mu stále jen slibuje, že se objeví, ačkoliv své sliby nakonec nikdy nesplní.

Co jste o filmu Krásná pokojská nevěděli?

  • Film Krásná pokojská se natáčel v manhattanském hotelu Roosevelt, v newyorském hotelu Waldorf-Astoria a v okolí Bronxu.
  • Herečka Jennifer Lopez je stejně jako filmová Marisa portorikánkou narozenou v Bronxu, pocházející z prostředí pracující třídy. "Znala jsem tuto dívku lépe než jakoukoliv jinou postavu, kterou jsem kdy hrála," prohlašuje Jennifer Lopez. "Znám ten pocit, když člověk zakazuje sám sobě snít o lepším životě."
  • Jennifer Lopez se na natáčení připravovala mimo jiné tak, že trávila nějaký čas se svobodnými matkami, povídala si se skutečnými hospodyněmi a vzpomínala na své dětství v Bronxu.
  • "Na příběhu se mi líbí hlavně to, že Marisa se nijak zvlášť nežene do vztahu se svým princem, protože má obavy ze ztráty sociálního zajištění pro sebe a svého syna, kterého se jí podařilo dosáhnout až po velkém úsilí," říká k filmu jeho scénárista Kevin Wade.

Romantický snímek Krásná pokojská uvidíte v neděli od 20.00 na Prima MAX.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 9. 2023

Berani, možná dnes pocítíte nutkání vstát a vyrazit, ale zároveň můžete mít pocit, že nejste připraveni. Možná nemáte pocit, že stojíte na dostatečně pevné půdě, abyste mohli udělat další krok. Nedovolte, aby vás tlak okolního světa posunul někam, kam nejste připraveni jít. Jděte svým vlastním tempem a buďte tolerantní k těm, kteří se rozhodli jít svým tempem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.