Která z krásek se stane Českou Miss 2015? Dozvíte se v sobotu večer!

Finále jedenáctého ročníku jediné národní soutěže krásy Česká Miss je tu. Která z deseti finalistek se stane následnicí současné miss Gabriely Frankové a stane se novou královnou krásy? Vyvrcholení České Miss 2015 sledujte v sobotu večer na Primě!

Finále soutěže Česká Miss 2015 proběhne ve Fóru Karlín, přičemž hlavní ceremoniál začne ve 20:15. Prima bude samozřejmě u toho, přesně ve čtvrt na devět můžete začít sledovat přímý přenos.

Českou Miss 2015 vybere v přímém přenosu odborná porota. Zato dívky, které se stanou Českou Miss World 2015 a Českou Miss Earth 2015, můžete vybrat i vy sami. Dát hlas své favoritce máte šanci formou SMS nebo na internetu na stránkách České Miss 2015, a to až do finálového večera do zhruba 22:20 hodin.

Všechny jsou krásné, každá je jiná, každá výjimečná. Vyhrát ale může jen jedna! Která dívka je vaší favoritkou? Nezapomeňte jí dát hlas a pomoci jí k úspěchu.

Prohlédněte si ještě jednou všechny finalistky:

1. Kateřina Balušková

2. Andrea Kalousová

3. Leona Hlavová

4. Kateřina Krobová

5. Nikol Švantnerová

6. Jelizaveta Černěcká

7. Marie Kumberová

8. Karolína Humečková

9. Karolína Mališová

10. Martina Karkošová

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.