Seriály a filmy

21. června 2019 11:01

Tereza Šulcová

Které celebrity budou na Hollywoodském chodníku slávy v roce 2020? VÍME TO!

Julia Roberts, Chris Hemsworth, Wendy Williams a mnoho dalších se dostanou na Hollywoodský chodník slávy v roce 2020.

Výběrová komise ve čtvrtek oznámila, že na Hollywoodksý chodník slávy se v příštím roce dostane celkem 35 nových osobností, které se pohybují v hereckém a hudebním průmyslu, ale objeví se i hvězdy z jiných kategorií.

Jaké celebrity jsou vybrány? Favoritem je Chris Hemsworth, Julia Roberts, Octavia Spencer a Mahershala Ali. Na seznamu se objevil i filmový režisér Spike Lee, Lina Wertmüller a ikonická kostýmní výtvarnice Ruth E. Carter. Dokonce byla vybrána fiktivní postava Batmana.

Mezi další favority patří Christina Applegate, Andy Cohen, Cindy Crawford, Terry Crews, Kathie Lee Gifford, Nigel Lythgoe, Milo Ventimiglia, Burt Ward, Wendy Williams a Dr. Phil McGraw spolu s televizním producentem Harry Friedmanem a známým komikem Andy Kaufmanem, který se proslavil svým absurdním a velice provokativním pojetím humoru.

Za hudební tvorbu jsou na seznamu jména jako Elvis Costello, Curtis "50 Cent" Jackson, Alicia Keys, Bobby Rydell, Alejandro Sanz, Tanya Tucker, Andy Madadian a mnoho dalších. Svou hvězdu dostane i slavná novinářka Susan Stamberg.

Sdílejte článek
Štítky Hollywood celebrity Chodník slávy

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 9. 2023

Berani, nějaký příjem navíc by vám mohl přinést počítač nebo jiná technologie. Měli byste mít náročný den, ale to, co děláte, vás bude bavit a vyhlídka na peníze navíc vás nadchne. I když o tom teď možná nepřemýšlíte, to, co děláte, by se mohlo rozvinout v lukrativní podnikání, což vás nakonec přivede k otázce, co vlastně chcete v životě dělat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.