Kůstka, Castle a Myšlenky zločince, seriály, které nám na LOVE budou nejvíc chybět

Už 2. dubna vzniká nový televizní kanál Prima KRIMI, který se zaměří na program plný těch nejlepších kriminálních seriálů všech dob. Prima LOVE se tak rozloučí s několika skvělými seriály, aby mohla vysílat ještě lepší. Kdo nám bude nejvíc chybět?

Jediné, co nás uklidňuje, je fakt, že všechny seriály, které nás několik let vítaly na televizní obrazovce kanálu Prima LOVE, nás teď budou těšit na nejnovějším televizním dítku Prima KRIMI. Nový televizní program na Prima KRIMI a Prima LOVE začínáme už 2.dubna!

JAK NALADIT PRIMA KRIMI?

JAKÉ SERIÁLY UVIDÍTE OD 2. DUBNA NA PRIMA LOVE?

Kdo nám bude na Prima LOVE nejvíc chybět?

1) Sběratelé kostí

Ona je vědkyně, on bývalý voják, který se nebojí umazat. Booth a Kůstka nás na Prima LOVE provázeli každým úterním večerem, pokud se nestřídali se zlobivým Castlem na zabití. Zkušená a velice schopná forenzní antropoložka dr. Temprance Brennanová pracuje v Jeffersonově institutu ve Washingtonu a ve volném čase píše romány.

Během vyšetřování zvlášť složitých případů úzce spolupracuje s charismatickým, zvláštním agentem FBI Seeleym Boothem. Za ta léta se už stihli stát manželi s funkční rodinou. Zajímavé a nebezpečné práce však rozhodně neubývá.

Můžete se o tom přesvědčit už od 2. dubna na Prima KRIMI každé pondělí až čtvrtek ve 21.05.

2) Castle na zabití

I se seriálovým miláčkem Richardem Castlem se na Prima LOVE rozloučíme. Svůj šarm, který bravurně kombinuje s vyvoláním chuti ho přizabít pokaždé, když úspěšný spisovatel otevře ústa, bude tentokrát ukazovat na novém televizním kanálu Prima KRIMI.

Vzteklá vyšetřovatelka Kate Beckettová bude ale nadále Castla stírat svým ostrovtipem a tajně (a do určité doby částečně nevědomky) ho milovat pořád stejně.

Castla na zabití uvidíte od 6. dubna každý pátek až neděli ve 20.15 na Prima KRIMI.

3) Rizzoli & Isles

Do vzniku Rizzoli & Isles světu chyběly nejlepší kamarádky, které by dokázaly potírat zločin v tomto nehezkém světě.

Jane je sarkastická mrcha, zatímco Maura okouzlující mimoň a možná tak trochu nerd, který na televizních obrazovkách v ženském podání dost dlouho chyběl. Na Prima LOVE jsme mohli sledovat i jejich duševní vývoj v silné ženy.

Na KRIMI budou mít všichni tu čest už od 2. dubna každé pondělí až čtvrtek ve 20.15.

4) Myšlenky zločince

Každému divákovi a hlavně divačce bude chybět pohled na polonahého detektiva Dereka Morgana a okouzlujícího nerda a doktora Spencera Reida. Kromě toho nás každé pondělí na Prima LOVE čekaly kriminální případy, které nám poněkud zamotaly hlavinku (nebo obrátily žaludek). Teď nás to čeká na Prima KRIMI v o něco strašidelnějších hodinách, aby byl zážitek ze skvěle napsaných scénářů o něco živější.

Myšlenky zločince uvdíte na KRIMI od 2. dubna každé pondělí až pátek ve 22.05.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.