Seriály a filmy

22. března 2021 19:00

Aneta Gretzová

Květa opět válí v Prostřeno! Účast pro ni není žádnou novinkou

Květa už je ostřílená účastnice Prostřeno! Poprvé se do něj přihlásila před 5 lety.

V úterý se hosté podívají ke Květě domů. Ta bydlí v útulně zařízeném bytečku uprostřed historického jádra Českých Budějovic. Věrným divákům Prostřeno! bude toto místo možná povědomé – v minulosti se tu už totiž jednou natáčelo!

Květa se se zkušeností z předešlých let svěří i svým hostům. Vzápětí se ale přizná, že v tom nevidí žádnou výhodu oproti ostatním, jelikož ani díky tomu nepřišla na to, jak dojít k úspěchu.

Poprvé chytla „blbou partu“

K tomu, že se Květa přihlásila do Prostřeno! ještě jednou, vedl nejspíš její negativní zážitek, který by si chtěla tentokrát vynahradit. Poprvé chytla, jak se říká, blbou partu. „Byl tam takovej prudič, velkej prudič. A ten teda prudil od pondělí do pátku,“ vzpomíná na tehdejší kámen úrazu Květa.

Podívejte se na vyhrocené momenty z prvního účinkování Květy v Prostřeno!:

Jak bude Květa hodnotit svou novou partu z Prostřeno? A vyvaří si tentokrát víc bodů než posledně? Sledujte tento týden v Prostřeno!

Dívejte se každý všední den v 17:50 na Primě.

SLEDUJTE PROSTŘENO! ON-LINE

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 2. 2024

Vaše úsilí na domácí frontě se rozhodně vyplatilo, Berani. Váš domov vypadá báječně. Říká to každý, kdo do něj vstoupí. Někteří nečekaní návštěvníci se mohou zastavit na krátký pozdrav a nakonec zůstat na večeři. Jste přirozeným a laskavým hostitelem, nemluvě o skvělé kuchařce. Kdo by vašim hostům vyčítal, že chtějí zůstat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.