Seriály a filmy

30. srpna 2018 15:23

Markéta Škorňová

Láska nebo tichý rozchod? Tvoří Jágr s Kopřivovou vůbec ještě pár?

Byla to láska jako trám. Když se provalil vztah slavného českého hokejisty Jaromíra Jágra (46) s mladinkou modelkou Veronikou Kopřivovou (27), společné fotky a videa nebraly konce. Dvojice, která by měla na konci roku oslavit již třetí výročí, se ale nějak podezřele stáhla do ústraní. Ba co víc. Společných fotek ubylo a více než společně, tráví čas každý po svém. Netají snad před námi něco? Podle jich samotných je ale vše v pořádku.

Je jasné, že po třech letech vztahu nemusí být kde kdo zamilovaný jako hrdlička, ale otočit o 180 stupňů? Hokejista Jaromír Jágr v tom před třemi lety lítal až po uši- jak jinak si vysvětlit jeho veřejné bojování a zastávání se nové lásky s pochybnou minulostí.

I sama Veronika, kterou společnost buď miluje nebo nenávidí, v tu dobu nešetřila společnými fotografiemi na sociálních sítích a téměř ob den své fanoušky zásobovala nějakým moudrem ze života „přítelkyně hokejisty“.

Jenže těm časům zdá se odzvonilo. V posledním roce to spíš vypadá, jako kdyby se pár rozešel.

No řekněte sami- po společných fotkách ani památky, rádoby vtipná videa také zmizela, a zatímco Jaromír tvrdě trénuje s hokejovým klubem Rytíři Kladno, Veronika cestuje křížem krážem po světě.

Naposledy tahle kočka s vymakanou postavou okouzlovala místní i turisty na řeckém ostrově Mykonos.

Jenže jak se zdá, i přes absenci společných fotek a zamilovaných vyznání, je u párečku vše v pořádku.

Důkazem je Jágrovo poslední video na jeho Insta Stories, na kterém se objevila i Veronika. „Ty jsi tady, jo?“ ptá se Jaromír Jágr své milé a při pohledu na kameru telefonu konstatuje, že je se svými sto patnácti kilogramy nějaký tlustý.„To proto, že papáš sušenčičky,“ odpovídá Veronika…

Vypadá to, že i když může dvojice společný čas v poslední době spočítat na prstech jedné ruky, jejich láska stále trvá a pár již brzy oslaví třetí výročí.

V polovině roku 2016 prasknul na Veroniku skandál obřích rozměrů. Na světlo světa se dostaly fotografie, na kterých bývalá účastnice České Miss tancuje polonahá u tyče. „O práci jsem přišla ze dne na den. Firma, pro kterou jsem pracovala, mi dlužila již několikátou výplatu v řadě. Na krku dluhy, způsobené hlavně tím, že jsem důvěřovala blízkému člověku. Neměla jsem na základní věci – nájem, splátky a jídlo,“ svěřila se svým fanouškům Veronika. „To, co mě vedlo k tomu začít tancovat, rozhodně nepoužívám jako výmluvu, aby mě někdo litoval. Bylo to mé rozhodnutí. V tu chvíli ‚nejrychlejší a nejlepší‘ dočasná možnost, jak se dostat ze všech problémů, které byly noční můrou. Vždy jsem se o sebe starala sama,“ pokračovala.

Není se čím chlubit, ale je to má životní kapitola a patří do mé minulosti, proto o ní od samého začátku věděl můj aktuální přítel,“ dodala tehdy k celé kauze Veronika.

A že to už tehdy bylo mezi ní a Jágrem vážné dokazoval i fakt, že se za modelku hokejista bez váhání postavil a v těžkých chvílích ji podržel.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 2. 2024

Uvolnila se ve vás intenzivní vášeň, Berani. Těžko odoláváte touze vzít svou milovanou osobu a utéct na nějaký opuštěný ostrov. Odpočinek od civilizace by se vám hodil. Ale pokud se na takový ostrov nemůžete dostat, co takhle vytvořit si oázu přímo u sebe doma? Objednejte si jídlo z oblíbené restaurace, přineste si ho domů a užijte si intimní večer se svým partnerem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.