Letní týden s Rosamunde Pilcher. Čeká vás romantika

Celý týden můžete sledovat během pracovních dnů romantické filmy z pera Rosamunde Pilcher. Vybrali jsme pro vás to nejlepší.

Romantika je během letních večerů nutností, kterou nemůžete ignorovat. Proto pokud se vám jí nedostává v reálném životě (nebo naopak dostává, ale nikdy ji není dost), máte možnost na kanálu Prima LOVE sledovat filmy o lásce, vztazích a lidských osudech, které rozhodně nepatří mezi jednoduché.

Co vás čeká od pondělí do čtvrtka po 20. hodině na Prima LOVE? Vybrali jsme pro vás 5 filmů, které vás rozhodně nenechají chladnými.

Rosamunde Pilcher: Zrada a láska

Úspěšný šéf bezpečnostního oddělení ve farmaceutické firmě potká svou lásku v době, kdy ho najde bývalá parťačka a vydíráním ho nutí svou milovanou okrást…

To vše uvidíte v pondělí ve 20.00 na LOVE.

Rosamunde Pilcher: Vůně vanilky

Betty je výborná cukrářka, má starostlivou rodinu a dobré přátele. K úplnému štěstí jí chybí už jen shodit pár kil a najít muže svých snů…

Vůně vanilky uvidíte v úterý po osmé hodině večerní.

Rosamunde Pilcher: Kandidáti na lásku

Abbey a Greg byli manželé, ale Gregova nevěra zničila jejich vztah. Nyní jsou z nich rivalové a kandidují proti sobě ve volbách do sněmovny. Má ještě jejich láska šanci, nebo je načase začít psát nové životní kapitoly...?

Kdo je kandidát na lásku poznáte už ve středu ve 20.00 na LOVE.

Rosamunde Pilcher: Síla lásky

Owena opustila žena a on se chce mstít. Do jeho plánu ale zcela nečekaně vstoupí půvabná romantička jménem Zoe, která mu vše komplikuje. I ona má zlomené srdce...

Sílu lásky můžete sledovat už ve čtvrtek na Prima LOVE.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 2. 2024

Vaše úsilí na domácí frontě se rozhodně vyplatilo, Berani. Váš domov vypadá báječně. Říká to každý, kdo do něj vstoupí. Někteří nečekaní návštěvníci se mohou zastavit na krátký pozdrav a nakonec zůstat na večeři. Jste přirozeným a laskavým hostitelem, nemluvě o skvělé kuchařce. Kdo by vašim hostům vyčítal, že chtějí zůstat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.