Seriály a filmy

25. července 2018 15:00

Ilona Blašková

Letos to bude pět let od nehody závodníka Formule 1 Michaela Schumachera

Na konci letošního roku to bude už pět let od doby, kdy měl legendární jezdec Formule 1 Michael Schumacher nehodu na lyžích a vážně si poranil hlavu. Rodina o jeho zdravotním stavu stále mlží. Jenomže něco se děje! A možná to bude velký přesun do Španělska.

Michael Schumacher jakožto jeden z nejlepších jezdců Formule 1 vydělával pořádný balík. Jenže když na konci roku 2013 přišel pád na lyžích, vážné poranění hlavy a kritický zdravotní stav, jeho manželka Corinna rozprodala značnou část rodinného majetku a vybudovala mu doma soukromé rehabilitační centrum.

Jenže teď nastal zlom. Manželka sedminásobného mistra světa nečekaně koupila od prezidenta Realu Madrid Florentina Péreze vilu na Mallorce. A to za nemalý peníz! V přepočtu za ní zaplatila 783 miliónu korun. Vila má mít pozemek přeš 160 tisíc metrů čtverečních, dva bazény, baráček pro hosty a přistávací plochu pro vrtulník. Těžko říct, proč po tom, co kvůli Michaelově nákladné léčbě Corinna šetřila každou korunu, udělala teď takové rozhodnutí.

Vzhledem k tomu, že ještě před Schumacherovou nehodou trávili na Mallorce nespočet rodinných dovolených a mají k místu blízko, variantou je, že se chystá velké stěhování. I přesto, že fanoušci ani média na bývalého závodníka nezapomněli, rodina jeho zdravotní stav nechce nijak komentovat.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 2. 2024

Je těžké popřít sílu chemické reakce na jinou osobu. Dnes se pravděpodobně setkáte s někým, nebo jste možná právě potkali někoho, kdo na vás má silný vliv, Berani. Tuto osobu nemůžete dostat z hlavy. Není jasné, zda se jedná o jednorázový flirt, nebo o dlouhodobý románek. Ať už se ukáže, že jde o cokoli, jste nadšeni, že se cítíte tak vzrušení a živí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.