Lottu konečně čeká šťastná budoucnost. Sledujte třetí díl minisérie

I když se Lotta původně chtěla stát herečkou, osud ji nakonec zavál do ústavu pro seniory. Po narození dcerky se ale rozhodne, že pečovatelství jí nestačí a chce se stát lékařkou. Zvládne ale kombinovat studia a péči o dítě? Dívejte se ve čtvrtek ve 20.15 na Primě na závěrečný díl německé minisérie.

Lotta se po zkušenostech z domova pro seniory chce dostat na medicínu a stát se lékařkou. Jenže komisi se nezdá, že má malou dceru a je na ni sama. A tak se hrdá Lotta sebere a odejde pryč. Zanedlouho jí přijde dopis, kde stojí, že ji na studium přece jen přijali. Jenže nic není tak jednoduché. Musí se i s dcerou přestěhovat, sehnat jí školku a solidní bydlení, vydělávat peníze, jít na praxi a v neposlední řadě pilně studovat, aby ji ze školy nevyhodili...

Bydlení se jí podaří nakonec sehnat u spolužaček Mony a Jenny, kterým ani malá dcerka nevadí. Po nemocnici Lottu provádí sympatický medik David, kterého potkala už u přijímacího pohovoru. Lotta si vybere praxi na plicním, jemuž šéfuje doktor, který ji také přijímal a měl proti ní, a hlavně dítěti, největší výhrady. Svérázná Lotta na praxi na oddělení způsobí hned první den rozruch, když z pokoje vyhodí matku pacientky, jejíž přítomnost pacientce evidentně nedělala dobře. David se jí zastane, ale promluví si s ní, aby se chovala pokorněji. Lotta se Davidovi moc líbí, vyhledává její přítomnost a nakonec ji pozve na rande. Ač ho nejdřív odmítá s tím, že se musí učit, protože to tempo už přestává zvládat, uvědomí si, že i ona má Davidovu přítomnost ráda a mají spoustu společného...

Podívejte se na upoutávku:

Opět skvělá hudba

Německou minisérii o Lottě provází vždy skvělá hudba. K prvnímu dílu nazpívali písničku britská hvězda Adele, soulová diva Sade či multiinstrumentalista Badly Drawn Boy. Závěr série doprovází hudbou již tradiční Adele, duo Flo Rida a Sia nebo rapperka Santigold.

Romantickou komedii Lotta a šťastná budoucnost vysílá Prima ve čtvrtek ve 20.15.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.