Lucy Liu našla během natáčení Sherlocka Holmese klíč k trpělivosti. Co jí nejvíce pomáhá?

Sherlock Holmes: Jak prosté V (3) - upoutávka

Hvězda seriáu Sherlock Holmes: Jak prosté potřebuje pro práci, jako je natáčení, jednu speciální vlastnost. Bez ní by nepřežila ani její televizní Watsonová! Co hollywoodské herečce v životě pomáhá?

Co uvidíte ve středu večer na Prima LOVE?

Vyšetřování vraždy v nudistickém klubu zavede Sherlocka Holmese a doktorku Watsonovou k případu pohřešované ženy...

Sledujte více už ve středu ve 20.15 v seriálu Sherlock Holmes: Jak prosté.

Lucy Liu našla klíč k trpělivosti

Hvězda seriálu Sherlock Holmes: Jak prosté vypadá jako velice klidná osoba, dokud ji neuvidíte v jejích seriálových (vzpomeňte na Ally Mc Beallovou) nebo filmových rolích. Její postavy jsou většinou ženy činu stejně jako její dr. Watsonová v oblíbeném seriálu, na kterém spolupracuje s Jonnym Lee Millerem.

LUCY LIU MÁLEM ODMÍTLA ROLI V ALLY MCBEALLOVÉ, TA ZMĚNILA JEJÍ KARIÉRU

Pokud filmaři a televizní štáb něco hodně vystihuje, tak je to čekání. Čekáte, až začne svítit slunce tím správným směrem, aby mohla kamera vytvořit záběr podle přání režiséra. Čekáte na přípravu scény, čekáte, zda producent získá dostatek financí, aby jste mohli pracovat na vysněném projektu. Čekáte, zda váš vysněný projekt televize prodlouží, nebo skončíte s jednou sérií jako většina neúspěšných seriálů. Taková práce je o tom, že si budete muset osvojit trpělivost.

Kdo je trpělivý, ať hodí kamenem. Trpělivost není silnou stránkou ani americké herečky s asijskými kořeny. Lucy Liu tvrdí, že ji Watsonová částečně naučila této cenné vlastnosti, jelikož její seriálové postavě v rámci spolupráce s nevybouřeným Sherlockem Holmesem nic nezbývá.

"Sherlock nepatří mezi nejmilejší lidi na světe. Ona rozumí tomu, že některé věci zkrátka potřebují čas," vysvětluje Lucy Liu.

LUCY LIU ZÁŘÍ I JAKO TALENTOVANÁ MALÍŘKA. JEJÍ OBRAZ BYSTE SI I VY POVĚSILI DO OBÝVÁKU

Lucy Liu medituje

Učení se trpělivosti pomáhá meditace. "Meditace mi v podstatě pomáhá úplně ve všem. Ale na rovinu musím říct, že ve světě Joan Watsonové bych už dávno něco remcala o tom, že to trvá všechno moc dlouho, než se Joan stala sama detektivem a vyřešila svoje případy. Meditace ale pomáhá v tom být nad věcí, uvědomíte si, že jen kolem vás se svět netočí," prozradila Lucy Liu.

Sledujte Sherlocka Holmese: Jak prosté už ve středu ve 20.15 na Prima LOVE.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.