Lucy Liu nemá obyčejnou práci v kanclu. Podívejte se na její zážitky se Sherlockem Holmesem

Sherlock Holmes: Jak prosté IV (17) - upoutávka

Lucy Liu, hollywoodská herečka, kterou můžete pravidelně vídat v americkém seriálu Sherlock Holmes: Jak prosté, nemá úplně nudný život. Podívejte se do zákulisí její práce.

Co uvidíte ve středu v Sherlockovi Holmesovi?

Sherlock se jako vždycky společně s Watsonovou rozhodně nenudí. Minimálně musí Watsonová odrážet pravidelně každý den jeho arogantní a sarkastické průpovídky. Sherlocka ale čeká i hodně zajímavý kriminální případ, na kterém bude pracovat společně s drsnou Watsonovou.

Sherlock Holmes řeší případ mrtvého muže, který byl nalezen v převleku superhrdiny z komiksu…

Sledujte více už na Prima LOVE ve středu ve 20.15!

Zákulisí Sherlocka Holmese očima Lucy Liu

Už dávno jsme vám říkali, že Lucy Liu není jen tak obyčejná herečka. Kromě toho je také starší matkou dvouletého Rocka, umělkyní a režisérkou.

Právě režisérskou profesi si vyzkoušela během natáčení Sherlocka Holmese s Jonnym Lee Millerem, jenž se úspěšně chopil hlavní role stejně jako Lucy Liu. Ta si během začátku hraní a promování seriálu od fanoušků slavného detektiva vyslechla leccos. Poprvé totiž dr. Watsona ztvárňuje žena. Američtí autoři seriálu však na originální obsazení nedoplatili, naopak. Seriál má dotočenou další sérii.

JAK ZVLÁDÁ BÝT LUCY LIU PŘI SVÉ PRÁCI MATKOU? PODÍVEJTE SE NA LOVE

Je pravdou, že Lucy Liu patří mezi ty šťastlivce, kteří o své práci mohou říkat, že je rozmanitá. Lucy kromě hereckých příprav na roli Watsonové připravuje i celý štáb jako režisérka. Dokonce režíruje i sama sebe. Kromě toho si po příjezdu do New Yorku před několika lety kvůli natáčení Sherlocka Holmese pořídila ateliér a znovu objevila svou touhu tvořit, přesněji malovat. Se svými obrazy má úspěch i na profesionálním poli umění.

Během natáčení seriálu se také setkává z různými zajímavými lidmi, které neváhá "proslavit" i na svém Instagramu, kde ji sleduje 435 000 lidí.

Podívejte se tak jejíma očima do zákulisí jejího pracovního života:

Sdílejte článek